Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy ember 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy ember 5 év elteltével is az előző párját szereti?

Figyelt kérdés
5 éve volt egy se veled-se nélküled kapcsolatom, ami egy szintén 5 éves nagyon jó barátságból alakult ki. Nem voltunk hivatalosan együtt, de nagyon sok időt töltöttünk egymással, és nagyon boldogok voltunk együtt. Később viszont megelégeltük mindketten, hogy egyikünk sem veszi annyira komolyan a másikat, hogy mások előtt is felvállaljuk ezt a kapcsolatot (különböző okai voltak), így végül feladtuk. Ezek után nem is találkoztunk, nem is beszéltünk egymással. Idő közben mindkettőnknek voltak kapcsolatai, nekem jelenleg 3 éve tart egy. Az eltelt idő alatt egyáltalán nem beszéltünk egyszer sem, igazából ha találkozunk, még köszönni sem nagyon köszönünk, nagyon fagyos a hangulat, mintha hatalmas veszekedések után váltunk volna szét, és gyűlölnénk a másikat. Az én kapcsolatom most épp hullámvölgyben van, egy ideje keveset találkozunk, és nagyon elhidegültünk egymástól, nem is tudom, visszafordítható-e még ez. Ezzel egyidőben elkezdem felidézni a "régi szép időket", és rájöttem, hogy nagyon hiányzik az az előző illető, nem csak mint társ, hanem barátként is, hisz előtte sülve-főve együtt voltunk, mint barátok. De tudom, hogy nem lesz köztünk semmi, hisz neki is komoly kapcsolata van, elvileg nekem is. És ebbe nem is akarnék belerondítani természetesen. Csak nagyon sokat gondolok rá és így egyre jobban kialakul bennem egy űr, egy hiányérzet, amit úgy érzek, csak ő tudna kitölteni. Hogyan tudnám őt véglegesen kiverni a fejemből?
2013. nov. 30. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem elnyomnod kellene, de te tudod... illetve dehogy is tudod
2013. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy sikerülne teljesen kiverni a fejedből, meg kell tanulnod együttélni a problémával. Minden okkal történik.

Amúgy a történeted kisértetiesen hasonlít a párom helyzetére. :/ Ő is elkezdett sóvárogni az exe után... Még a számok is stimmelnek. Furcsa :D

2013. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem jó, ha elnyomom, de mégis mit tehetnék...? :) Állítsak be az exhez egy szép téli estén, hogy "szia, figyelj már, én még mindig szeretlek, küldd haza szépen a barátnőd, és hadd maradjak én itt"? Ez így nem működik. Nagyon jól megvannak a párjával, már amennyit én látok belőle. Szóval nekem valóban ezzel a problémával kell együtt élnem, és ezen szeretnék könnyíteni, vagy ezt a problémát véglegesen legyőzni.


Kedves utolsó. Ez nagyon érdekes. De örülök, hogy leírtad, mert így legalább tudom, hogy nem vagyok csodabogár ezzel az érzéssel. De honnan tudod, hogy az ex után sóvárog? Elmondta? Én biztos nem mondanám ezt el a jelenlegi páromnak, ő semmit nem sejt ebből az egészből. Én a legjobb barátnőmre zúdítom rá az ilyen problémáimat inkább, hogy ne kelljen teljesen magamban tartanom.

2013. nov. 30. 21:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Látszólag jól megvan a nőjével, igen, látszólag. Közben lehet, hogy ő is emészti magát miattad.

Az a minimum, hogy a tudtára adod, hogy gondolsz rá ÚGY

Mert lássuk be, annál szarabb nemigen minthogy mindketten ugyanarra vágytok, de eltitkoljátok egymás elől.

Persze a labdát lenyomhatod a viz alá, de ha rá kifejtett nyomás csökken, akkor ismét felbukkan majd

2013. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

Hát, véletlenül megláttam, hogy levelezik vele. Aztán rákérdeztem és tagadja, de látsz

2013. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, de az a baj, hogy ő sose szeretett annyira valószínűleg, mint én őt. Könnyebben is engedett el. Ő ezt a kapcsolatot úgy élte meg, mint egy könnyed kalandot, még ha szerette is. Bennem viszont láthatóan mély nyomokat hagyott. Én szakításként tekintettem rá, ő túllépett és kész. Ezért kizártnak tartom, hogy hasonlóan gondoljon rám, mint én rá. Persze igazad van, tudtára adni jobb lenne. Ha elutasítás lenne a válasz, talán könnyebb lenne feledni is. Már csak a kivitelezéssel akadnak gondok, hisz nem is találkozunk, maximum a boltban, az utcán, stb. Így meg ugye nem szólíthatom le. Nem fűznek minket össze közös szálak, barátok, akik révén bármilyen módon találkozhatnánk jobb körülmények között. Ezért pedig nem fogom felhívni 5 köszönésmentes év után, hogy beszélni akarok vele, ehhez bátorságom sem lenne. Nehéz eset vagyok... :)
2013. nov. 30. 21:49
 7/14 anonim ***** válasza:

ik rajta, hogy valami furcsa. Furcsán viselkedik, és eltávolodott tőlem, hanyagol, stb.


(véletlen elküldte mielőtt befejeztem volna... :D)

2013. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor hasonlóan viselkedik, mint én. Pedig én még csak nem is levelezek vele. Egyszerűen nem tudom kiverni a gondolataimból, minden nap jelen van, mintha még most is lenne valami közünk egymáshoz. Így nagyon nehéz elviselni is a párom magam mellett, pedig egyszer őt is szerettem, de ez elmúlni látszik.
2013. nov. 30. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem haragszol nem olvasom most végig, de ha csak a kiemelt kérdést nézem: Igen, lehet.
2013. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, hozd magatokat olyan helyzetbe, hogy találkozzatok. Nem biztos, hogy komoly kapcsolata van, lehet rád vár! Valakinek meg kell tennie az első lépést! Mert aztán utána egy életen át fog kínozni téged ez a dolog. Soha nem fogod tudni elfelejteni, mindig sóvárogni fogsz utána és ez meg fog akadályozni abban, hogy egy új, tartós szerelmi kapcsolatot alakíts ki. Én is így jártam!!!! Aztán ő megnősült, de tudom hogy nem élnek túl jól. Az én kapcsolatom is tönkre ment, mert mindig csak ő járt a fejembe, pedig eleinte azt hittem el tudja feledtetni z új., nem sikerült. Valakinek lépnie kellene nálunk is, de addig én sem akarok bekavarni amíg nős.
2013. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!