Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Némelyik lány miért csinál ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik lány miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel fél évet voltam együt kb 2 éve ismeretm őt aztán teljesen félreismertette magát az első pár csók után nem engedett semmit még a kezét se engedte megfogni meg olyanokat mondott hogy tök feleslegesen vagyok vele meg köcsög volt velem megbántott nem is egyszer persze ezetk után 1-2 napra rá bocsánatot kért és mondja próbál változni szeret de nem tudja miért ilyen velem aztán mikor már elegem lett mondtam neki szakítsunk erre ő kikönyörögte hogy megbocsássak neki és hozzunk helyre mindent belementem mert szeretem őt és bíztam benne hogy helyre lehet hozni mindent erre 2 nap mulva mondja hogy szakítsunk mert megismert 8hónapja vkit és őt jobban szereti meg minden de fél éve jártunk és 8 hónapja más valakire vágyott akkir mi a francért vert át meg miért járt velem igaz igaz nem épp a legjobb kapcsolatunk volt de én valóban szerettem őt és nem tom miért tette velem ezt a legrosszab hogy 1 suliba járunk és látjuk egymást minden nap sajnos:/ + az másik pasija folyton ott van mindenhol és úgy érzem követnek és olyan rosz látni őket hogy vele nem úgy viselkedik mint velem meg szokták mondani ismik hogy halották mikor azt mondja hogy ennyire meg annyira utál stb..:/ miért csinálja ezt velem? már lassan 2 hete bocs hogy hosszú let a válaszokat meg köszi előre
2009. nov. 21. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak hagyod magad hülyiteni
2009. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak az alatt a fél év alatt várt rá, hanem a hátad mögött nem sokkal a szíkás előtt össze is jött vele... nincs sok tapasztalatom, de szerintem hagyd a francba az egészet, egy ilyen lányért nem éri meg keseregni, nem érdemli meg! Ne figyelj rá, lehet, hogy csak arra kellettél neki, hogy addig se legyen egyedül, amíg a másik fiúval nem jött össze. Nem tudom, de próbálj nem foglalkozni vele! Nézz más lány után, aki tényleg szeret téged, akár az orra előtt, őt meg szard le!
2009. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ehhez jó lenne azért ismerni az Ő változatát is. Hogy lehet, hogy egy másik fiú jobban be tudta hálózni, mint Te? És hogy nem vetted észre?

Persze mindezt nem nézve is, az hogy Te voltál a biztonsági ember, amíg a másikkal összejött, az rendkívül ronda dolog.


Ez persze abszolút nem nem függő. Férfiak között is vannak ilyen szemetek. Szerencsésnek és jó személyiség ismerőnek kell lenni ahhoz, hogy megfelelő embert találjunk. Olyat akiben meg lehet bízni.


Mindenesetre az a nő amelyik nem engedi, hogy hozzáérj, az már biztos nem szeret.

2009. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hát vannak azért választásaid...: Vagy lesz*rod és éled tovább az életedet a lehető legjobban. Vagy megalázod a nyilvánosság előtt, és akkor nem a szakításotok lesz a téma...Vagy megpróbálsz vele négyszemközt beszélni emberi keretek közt, és lehűteni mindkettőtök részéről ezt az elbaltázott szakítást. De az semmi esetre sem jó, hogy mindennap szenvedsz. Ha ő meg ezt élvezi, akkor ki kell röhögni, hogy ilyen szánalmas...

De mindenesetre ki kell belőle végleg szeretned, ha még nem tetted meg.

2009. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csináltam 13 évesen...egyszerűen még kislány :)
2009. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Néha sajnálom, hogy a gyilkosság büntetendő. Főbelőném, kacagva.
2009. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rába*ztál
2009. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmibe vesszük azt aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk; azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret... a csajoknak mindig az kell aki nem szereti őket. olyan vakok h észre se veszik h eldobják maguktól azt aki talán a világon a legjobban szereti 16/L
2009. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Fura hallani egy lánytól ezt hogy így beismeri. :)
2009. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!