Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi? Kezd nagyon elegem lenni!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Kezd nagyon elegem lenni!

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel már 3 hete randizgatunk. Nagyon normális, érzem hogy többet érez irántam ... látni a gesztusain, szóval mindenen. Mindíg keres, de hétvégén elhülyítik a haverjai ... ma például megbeszéltük hogy találkozunk. Kicsit később tudtam csak menni. Mondta hogy nem tud értem jönni, mert ivott.. mondom neki oké, tudok fuvart szerezni. Na megbeszéltük hogy este akkor bulizunk, addig ő beült a haverjaival kocsmába.. írt nekem sms-t, de alíg tudtam kibogozni hogy mit írt. Szóval nagyon berúgott, erre felmérgedtem és el se mentem.. Most itt szomorkodok, összetörve, és elegem van mindenből... ennyi kb..

2013. nov. 30. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük Emese...
2013. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most azért mert berúgott szombat este? Nem körülötted forog a világ, és ez nem is fog megváltozni, ha már most ilyen problémáid vannak, akkor neked háziállat való, és nem párkapcsolat. Nem sértésnek szántam, de ne akarj senkit korlátozni, mert nem lesz jó vége.
2013. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó bocsi, lehet rossz a megfogalmazás.. de nagyon ideges vagyok :(
2013. nov. 30. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ezért nem járok már bulizni sokszor undorodom attól ami itt megy komolyan a sok pasi néha oylan tiszteletlenül bánik a barátnőjével egy ilyen buliba főleg ha ittak hogy az már ezsméletlen persze vannak normálisak is ezt hozzáteszem én ha iszok csak annyit amitől még nem rúgok be totál, de már elszoktam ettől, én ha lánnyal megyek bulizni vagy csak megbeszélek valamit akkor nem a haverjaim után megyek hanem azután akivel meglett beszélve a dolog. Én soha nem bántok meg senkit szándékosan én tiszteletben tartom amit megbeszélünk és ha kell meg is állom az italt mert simán megtudom, buliztam már alkohol nélkül is mert autóval voltam akkor, és ugyanúgy jól éreztem magam. Nagyon jól tetted hogy nem mentél el, fel a fejjel ő már most nem érdemel meg téged lehet komolyan indult a dolog de ilyen hozzá állással szerintem már elintézte nálad hogy ne jöjjetek össze. Ezt sajnálom is mert szerintem te nem ezt érdemled, bár nem ismerlek nem tudom mit szeretnél, de biztos vagyok benne hogy neked egy olyan pasi kell aki törődik veled és tisztel téged annyira hogy nem hagyja magát meghülyíteni, meg is érdemli hogy otthagytad őt. Szerintem te is jól jártál kitudja téged is mibe rángatott volna bele.

Ne keseredj el, biztos vagyok benne hogy megtalálod a párod!

2013. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért van eleged, mert nem úgy jön össze a dolgok, ahogy te képzelted el. Ez élet során mindig is így lesz, szóval fel a fejjel.


Még nem hagyta el az országot a srác. Lesz még buli és találka. :) Nézd a pozitív oldalát: még él és közeledben él.

2013. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én nem vagyok ellene egyátalán az alkoholnak, sőt! .. de amikor megbeszéltük hogy találkozunk, és ennyire leissza magát?!

Nagyon sértő.. és már 3 hete nem létezek neki a hétvégén, csak az pia, meg a haverok. Pedig ő egy olyan értelmes fiú amúgy :(

2013. nov. 30. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:

ha valaki nem becsül, akkor nem hozzád való

nekem fontosabbak voltak a barátnőim, mint a retek haverjaim.

22f

2013. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:( azt hiszem leiszom magam én is..
2013. nov. 30. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem szép tőle,hogy megígérte és cserbenhagy, de tolerálnod kéne azt is,hogy neki is kell egy kis szabadidő,haverok meg piálások:)
2013. dec. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy még szinte semmi közötök egymáshoz de máris ki akarod sajátítani?


Hát ez nagy hiba!

2013. dec. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!