Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már régóta ismerek és próbálkoztam nála már vagy pár hónapja és mondta hogy tetszek neki. Nemrég megmondta, hogy neki egy másik fiú is tetszik akibe szerelmes is és velem nem akar többet barátságnál. Mit csináljak, hogy elfeledjem? Az a gond, hogy én beleszeretettem teljesen ezért vártam rá.
2013. nov. 30. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit! Ne keresd a társaságát kerüld! Ha a közelében maradsz annál nehezebben fogod elfelejteni. Ezen csak az idő segít vagy egy másik csaj :)
2013. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gáz az, hogy az osztálytársam :(
2013. nov. 30. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Sírni meg nem kell, és nem is kell különösképpen semmit csinálnod, csak éld az életed, ne ezzel foglalkozz - ami fontos: mással foglalkozz.
2013. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!