Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Volt egy "barátom", de elhagyott egy másik nö miatt.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz látni, hogy mindig együtt vannak, sok közös program. Olyanok mint egy család, én pedig csak itthon ülök a gyerekekkel. Nem tudom hogyan tovább?
2013. máj. 29. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz mást tenni mint tovább lépni. Miért kell látnod öket? Nem tudod megoldani hogy ne tudj róluk. Ilyenkor jobb megszüntetni mindnen kapcsoatot, letörölni közösségi oldalról stb.
2013. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bele kell törődni, továbblépni. Majd lesz más. Ilyen emberek után nem érdemes futni.
2013. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de nekem ö nagyon sokat jelentett. Mindig ilyen férfira vágytam :-(.
2013. máj. 29. 23:43
 4/5 anonim válasza:
na ezért nem akarok gyereket !
2013. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jön ide a gyerek? Neki is van, sosem volt probléma.
2013. máj. 29. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!