Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Névnapra a barátomnak elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapra a barátomnak elég ajándékba egy kulcstartó vagy bögre, hozzá valami ital, illetve egy kis saját készítésű ajándék?

Figyelt kérdés
Vagy ez kevés? Mert értékben ez nem valami sok, viszont sajnos nincs sok pénzem. De fogalmam sincs, hogy mennyit illik adni, vagy mennyit nem, mert ő az első barátom.
2009. nov. 21. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le vele és sz*pd le. Olcsó és jobban élvezi.
2009. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem kell ünnepnek lennie, hogy ezt megkapja.
2009. nov. 21. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont jó, talán még egy kicsit sok is. Nem az számít, hogy mennyi pénzt adsz ki, hanem, hogy szívből adod. A saját készítésű ajándék pedig sztem le fogja venni a lábáról.
2009. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Adni nem azért kell, mert illik, hanem mert szereted és adni akarsz.. Ha meg szívből adsz valamit, annak tök lényegtelen az értéke..
2009. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
NE legyen drága, ebben nem ez a lényeg. Az italt teljesen hagyd ki a palettából. Én a páromnak vettem egy olyan golyóstollat ami elkezd villogni, ha a közelben valaki használja a mobil telefonját vagy ha a telefon kommunikál a központtal. Azt a nevet adtam neki hogy "Gondolj rám toll". Nagyon örült neki mikor elkezdte használni. Óránként-kétóránként biztosan fog villogni és ettől lesz nagyon személyes lesz a tárgy. Esetleg lehet még hozzá venni valami tréfás üdvözlő lapot, amin forgó szemű macska van, vagy egy kutya. Beleírod, hogy "Kutyául érzem magam , ha nem vagy velem" , vagy valami ilyesmit. Na meg egy csokit amit majd együtt majszoltok.... De vehetsz még mellé egy kulcstartót amin a Te neved van, magadnak meg egy olyat amin az övé.... Nálam nagyon jól bevált szokás, hogy minden tárgyhoz fűzök egy kis kommentet, hogy miért is ezt a tárgyat kapja tőlem ajándékba....
2009. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!