Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell a pasik nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lolly-baby kérdése:

Miért nem kell a pasik nagy részének komoly párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A neten megismerkedtem egy fiuval,tök szimpi nekem,el tudnék vele képzelni többet is. Neki meg csak sexre kellenék,ha többet akarok,felejtsem el..ezt mondta
2013. dec. 1. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
NE ÁLLTALÁNOSITS KÉRLEK M-É-G N-A-G-Y Á-T-L-A-G-B-A-N S-E-M O-K-É-?
2013. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert meg nem akarnak megállapodni...



Amúgy biológia...

A férfiakba az van kódolva, hogy minnél több nőt termékenyítsenek meg, magyarán minél több nővel szexeljenek...



Idővel madj meg akarnak állapodni...van aki hamarabb van aki később, van aki soha..


Neten pedig nem tudom mit vársz...ritka hogy nem szexet akarnak

2013. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányoknak miért nem kell komoly kapcsolat?

Miért csak a kinézet és/vagy a pénz érdekli őket?

2013. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, elvégezted egyáltalán az alsó tagozatot? Saját magadnak mondasz ellent.

"pasik nagy részének"

"megismerkedtem egy fiuval"

Lényegtelen, hogy hosszú ú-val írják, a logikai defektedre céloztam. Egyet ismersz. Oké, az szexelni akar csak, de akkor hanyagold a nagy része dolgot.

Ez nagyobb öngól, mint a Devecseri fejese....

2013. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kéne,de eddig csak egy éjszakára kellettem volna mindenkinek.
2013. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű, ennek pszichológiai háttere van. Csak azokat a férfiakat látod férfiaknak, akikre nézve jellemző, hogy nem kell nekik komoly párkapcsolat. Így alakult ki a férfi-mintád a kamaszkori szocializáció során.


Amikor kamasz voltál, azt láttad, hogy egyes fiúk harsányak, teljesen lazák és függetlenek, mások pedig a dolgukkal törődnek, esetleg visszahúzódóak, vagy szimplán csak komolyak, lehet velük jókat beszélgetni. Utóbbiakkal kapcsolatban nem volt erőteljes a benyomásod, ellenben az előbbiekkel, ezért a férfiképedet az előbbiek határozták meg. A tudatalattidban a férfi fogalma mögött az ővelük kapcsolatos élmények sorakoznak, szubjektíve így definiálva magát a fogalmat.


Ez egy pszichológiai csapda, amibe nagyjából minden lány szükségszerűen belemászik, és jó esetben jelentős szenvedések és sebek megszerzése után és által képes átkalibrálnia ezt a képet úgy, hogy azokat kezdje férfinak érzékelni, akikkel komoly és tartós kapcsolatot is létre tudhat hozni (persze idővel a többiek is nyitottá válnak rá, de csak 35-45-55 éves korukra - manapság egyre később).


Ez az oka annak, hogy úgy érzékeled, hogy általában nem kell a pasiknak komoly párkapcsolat, mert meg sem látod a többieket (nincsenek a mintavételezésedben, az elmét szürke háttérzajként érzékeli őket, nem tesznek rád mély benyomást). Ez pont olyan, mint hogy két ember kimegy a Tiszára halászni, az egyik a folyópartra, a másik egy holtágra. A horgász a holtágnál azt mondja: "minden hal büdös és degenerált a poshadt víztől", míg a folyónál horgászó halász pedig szép példányokat fog ki.


Ebben az analógiában maradva: Számodra csak a poshadt holtág létezik. Meg kell tanulnod a folyóban horgászni.

2013. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. :) Párom például kapcsolatfüggő, ő nem tud szingliként meglenni. Rajta kívül is ismerek sok pasit, aki egyszerűen megőrül, ha egyedül kell lennie, depresszióba esik, és sajnos nem találnak maguknak barátnőt, mert a kiszemeltjeik zöme nem akar komoly kapcsolatot vagy nem jönnek be nekik.
2013. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg velem neten. Ha tetszel (ami nem rajtad múlik, hanem az én elborult ízlésemen) és nincs közöttünk 500 km távolság stb. (Budapest, amúgy...) akkor nem csak szexre fogsz kelleni. ;)
2013. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!