Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h szép vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h szép vagyok még is csak d**gásra kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Alacsony 163 cm magas barna hajú csaj vagyok zöld szemekkel sokan jó nőnek tartanak ... Szeretnék komoly kapcsolatot de minden pasi csak meg akar d***ugni ...volt már komoly kaplcsatom is egy a többi sajna mind kifullat egy hónapnál ... Vagy még kapcsolatot se akartak töllem . Sokan azt mondják a természetem miat mert hisztizni szoktam .. De mellete nagyon megértőnek tartom magam aki vel mindent meglehet beszélni nagyo ntudok szeretni . csak valmiért engem nem szeretnek viszont sose ... mindenki azt mondja kiábrándulnak belőllem ... :S mert külsőre jó nő vagyok de belsőre egy hisztérika ... :S MIÉRT NEM KÉPES SENKI ELFOGADNI H MÁS VAGYOK HA EGYSZER ANNYIRA SZERETEM A MÁSIKAT ÉS MINDENT MEGADOK NEKI AMIT CSAK TUDOK az ágyban sosem volt még rám panasz ... 20 L

2013. okt. 22. 22:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kis szösszenetet elolvasva már kérdésem sincs, hogy miért :D
2013. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
mert most is vinnyogsz
2013. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%
azért mert arra vagy csak alkalmas, ez biztos, mert párkapcsolatra alkalmas csajoknak van rendes párkapcsolatuk
2013. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Beniy ***** válasza:
91%
1# Na most van az a pillanat, hogy nagyon szeretném, hogy azt a kis zöld kezecskét többször is meg lehessen nyomni. :D
2013. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A. Bundy ***** válasza:
szóval , mit vársz, mit kéne mondanunk neked?
2013. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Ne rinyálj
2013. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nagyon kiábrándító a hisztéria ám, de nem tudom elképzelni milyen lehetsz lehet nagyon idegesítő vagy , mondjuk én tudnám.kezelni egy darabig az biztos de ha durván elviselhetetlen vagy akkor nagyon papucs pasit kell találnod aki lenyel mindent :D ....
2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%
tudod, ha fiú lennék, én se akarnék többet tőled egy dgásnál. 1-esnek pedig pacsi.
2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
azért, mert az ágyban jó vagy, agyban kevésbé
2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mutattad meg nekik még azt az oldalad, ami miatt párjukként tudnának rád tekinteni. Ezek a tulajdonságok leginkább bensők, nem azon múlik, hogy milyen szexi vagy és hány srác fordul meg utánad. Próbálj koncentrálni a lelki értékeidre, foglalkozz a gondolataiddal és néha nézz mélyen magadba, nézz körül és figyeld a viselkedésed, hogy mi is zavarhat meg másokat. Sok sikert kívánok hozzá! 20/f
2013. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!