Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmosby-ztam egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmosby-ztam egy lányt, vissza lehet e Mosby-zni?

Figyelt kérdés
Aki ismeri ezt a kifejezést tudja miről beszélek. Ted Mosbynak sikerült odafele, a kérdésem hogy a Mosbyzás visszafele is működik e? Bevallottam egy csajnak hogy talán többet érzek és ő erre úgymond beijedt. Eddig együtt járkáltunk mászkáltunk jó volt a hangulat azóta meg kb vissza se ír, alig beszélünk. Ez nem fake kérdés, halálosan komoly.

2013. okt. 19. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Vissza Mosby-zni nem lehet, ez alap törvényszerűség. Még Murphy törvényeinél is erősebb.
2013. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az mi a rák??
2013. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Visszafelé nem lehet. Ez nem így müködik. Sajnos ha megmosbyzol valakit, azon max az idö segít (teljesen lesz.rod és vagy közeledik feléd vagy nem).


Nagy hiba volt!

2013. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Ja és tanulj belöle.... igaz, hogy az egyiket megmosbyzta, de a záróévadban a LEENDÖ FELESÉGÉT ismeri meg (9.)
2013. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Retardált vagy, és senkit nem érdekel a f.s divatsorozatod.


Örülök, hogy segíthettem.


-Obi-Wan Kenobi

2013. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem érdekled, mert ilyen Mosby-s baromságokkal jösz a gyakori kérdések.hu-n.
2013. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az értelmes választ, a többi itt szájkaratézik. :D
2013. okt. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!