Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy ezt nem bírom már tovább?

Figyelt kérdés

viszonyom van hónapok óta egy friss vőlegénnyel, én beleszerettem és később tudtam meg hogy már eljegyezte közben a barátnőjét miközben velem már viszonya volt...



23/L


2013. dec. 1. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha elfelejted az ilyen patkányt.
2013. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok belé, egyáltalán elmondjam neki?
2013. dec. 1. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges , nyílvànvaló hogy o nem szeret hisz akkor nem lenne volegény és nem jegyez el màst, felejtsd el ne is talàlkozz vele tobbé
2013. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Próbálkozhatol nála, de ha össze is jön, úgyis eldob, ha lesz másik.
2013. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Két nőnek teszi tönkre egyszerre az életét. A menyasszony nem tudja, hogy kihez megy hozzá, megcsalja, hazudik neki...később milyen lesz vele... Téged meg elcsábított, kihasznál... Szakíts meg vele minden kapcsolatot, nem éri meg egy ilyen hazug emberrel lenni!
2013. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a helyedben, minden kapcsolatot megszakítanék a sráccal, a jegyesét pedig értesíteném a történtekről. Megmondanám neki, hogy milyen emberhez készül hozzámenni, aki két nőt is képes volt becsapni.
2013. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasival szóba sem állnék a helyedben,a csajnak meg felvázolnám,mekkora görény a párja.
2013. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mond el,de inkább a menyasszonynak,mert később őt is meg fogja csalni ahogy már meg is tette
2013. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!