Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy viselkedjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy viselkedjek vele? Nem értem ilyet hogy engedhet meg magának.

Figyelt kérdés
Eléggé bonyolult a kapcsolatunk, a lényeg az hogy tiltanak a szüleim tőle. Hosszú hogy miért, félig meddig érthető módon.Szakítottunk már eggyszer, mert nagyon csúnyán viselkedett velem. Utána megbocsáltottam neki és minden a legnagyobb rendben volt köztünk kb pár hétig. Aztán megint jött vmi nehézség, és ő nem hogy segítene, hanem hagy békén oldjam meg. Nekem ez nagyon rossz mert szeretem de állandóan sírok stb. Nem volt előtte barátom és félek a szakítástól. Tudom hogy azért szeret engem de mindig akkor kap észbe ha elveszít addig nem :/ Állandóan én kapadozok utána mostanában. De ebből elegem van. Nem tudom hogy jó ötlet e de adok két hetet neki. És az jó ötlet lenne e hogy kicsit hanyagolom, hogy azt kapja vissza amit ad, mert rohadtúl megérdemelné. De emellett ő a mindenem :/
2013. dec. 1. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ostoba liba!
2013. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért???
2013. dec. 1. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mióta vagytok együtt?

miket csinál amivel megbánt?

2013. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 20 másfél éve lassan. csúnyán beszél és mindig akkor cselekszik mikor már késő. Természetesnek kezdi venni azt hogy rá mindig számithat én mindig itt vagyok neki
2013. dec. 1. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy miért?Mert férfiként leagyalnám legszívesebben a haverodat...Te meg nem tudom mi vagy?Akaratgyenge nőszemély!
2013. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mármint hogy ne maradjak vele?
2013. dec. 1. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem már nem kell itt még 2 hetet adni neki

közlöd vele és kész,hogy helló,viszlát és hogy egy paraszt

meg ne bocsájts az ilyennek mert meg fogod bánni

2013. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyet értek az előző hozzászólókkal. Ne azért legyél egy kapcsolatban mert félsz a szakítástól meg még nem volt barátod előtte. Sok lány ebbe a hibába esik, és ez a legrosszabb. Hidd el később te is rá fogsz jönni. Legyél nő és ne egy gyenge kislány akit ott használhat ahol akar. Persze hogy mindig későn kap mert neki tökéletesen megfelel hogy amikor kellesz neki akkor használ, amikor meg nem akkor te azt tűröd. Teljesen kényelmi pozícióba állítottad. Ezzel csak az a probléma hogy ez nem kapcsolat, hanem olyan mintha kutyát tartana te meg egy kis simitől meg pár szép szótól újra a nyakába ugrasz. Biztos hogy fogsz még mást találni, azt is megkockáztatom hogy jobbat is.
2013. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltam én is hasonló helyzetben, mindig mindent megbocsájtottam, elnéztem neki, a vége az lett hogy egyre többet engedett meg magának... Végül megcsalt, lelépett egy másik lánnyal. Én is pont azért nem szakítottam vele, amiért Te, de ha most szakítasz vele, ha fontos vagy neki, teperni fog. Ha nem, akkor jobb is úgy... Vegye észre magát, hogy elveszíthet! Így továbbra is beléd fog rúgni, mondván, úgyis megbocsájtod, nem tudsz vele szakítani.

21/L

2013. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!