Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez mennyire bűn a részéről?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 4 hónapig nem voltunk együtt...előtte én szakítottam vele, aztán egy másik sráccal voltam ez idő alatt, és erről tudott is, mivel továbbra is jóban voltunk, és próbált engem visszaszerezni mindenhogy.

Rengetegszer előfordult, hogy idegenek, ha láttak minket együtt odajöttek hozzám, mikor ő épp nem volt a közelemben, és elmondták, hogy úristen ennyire szerelmes srácot még sose láttak.. korábban ilyet sose tapasztaltam mással, hogy ezt bárki így megjegyezné, és én is úgy éreztem, hogy tényleg mennyire szerelmes.

Viszont hazudott, nem rég jöttem rá erre... állandóan ilyen szövegeket mondott, hogy ő nem kavar senki mással, még csak csók se semmi (nem kérdezgettem erről, csak úgy spontán mondta), a valóságban meg vagy 4 csajjal tuti lefeküdt, talán többel is, és nagy részükkel többször is. Közben meg állandóan tagadta ezt.

Most mi legyen? Ha nem hazudott volna erről, már akkor is elgondolkodtatna ez a tény, hogy neki a szex ennyire nem jelent semmit, meg talán mégse szeret... ha szerelmes lenne, akkor nem tudom elhinni, hogy ez így menjen ennyi csajjal.. :/

Másrészt, hazudott. És ez aggaszt ebben a legjobban (persze láttam rajta, hogy hazudik, amikor ezeket mondta, szóval valahol sejtettem, de most már biztos vagyok benne.)

Mit kéne tennem? Ez elnézhető? Vagy bármennyire is szeretem, inkább jobban járnék, ha szakítanék vele? nem félek a magánytól, meg nem ilyesmik tartanak mellette, egyszerűen az a tény, hogy mellette érzem úgy magam, mint még soha senkivel, és erről lemondani... :(

Kérlek, adjatok tanácsot, hogy külső szemlélőként hogy látjátok ezt, mert én tudom elnézően és nagyon csalódottan is nézni ezt a helyzetet egyelőre...


2013. dec. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejsd el a múltat!
2013. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mindegy neked? nem szereted, kizárt hogy újra beleszerettél, és így is tudtál szexelni vele a másik srác utén
2013. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Whitzerai válasza:
Otthagytad, mással kavartál... Közben próbált visszaszerezni, de szexre is szüksége volt. Szerintem ne nagyon pörögj a dolgon, örülj hogy most Veled van...
2013. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy lefeküdt más lányokkal. A fiúk szerelem nélkül is tudnak dugni, sőt a lányok is. Most veled van, ez a lényeg.
2013. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!