Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértő volt ez a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő volt ez a barátom részéről vagy nem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ritkán találkozunk,hetente max kétszer mert mindketten elég elfoglaltak vagyunk.

Most azt mondta hogy nem tudunk találkozni holnap mert lesz egy film amit neki muszáj megnéznie.

ti mit szólnátok ehhez ha a párotok ezt mondaná?

am 21/L és 25/F


2011. dec. 10. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
egy bunkó a kedves barátod
2011. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem szép húzás tőle...:S
2011. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nekem is rosszul esett de már magamban keresem a hibát hogy felfújom e :(
2011. dec. 10. 21:15
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd a hibát,hanem szerintem beszélgess el a barátoddal arról,hogy mennyire gondolja ő ezt az egészet komolyan.:S
2011. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen, tervezem egy ideje. :(
2011. dec. 10. 21:17
 6/18 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy keveset találkoztok, de nekem is volt olyan (ami egyébként nem adatott volna meg máskor), hogy ilyet csináltam, mondjuk az nem film volt. Én tuti elvittelek volna magammal. Nem benned van a hiba. (23F)
2011. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

és röhej de fontosabb a film mint én?

nem is értem.

2011. dec. 10. 21:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd a szivedre mindenkinek vannak dolgai amit szeret és nem feltétlenül kell mindent együtt csinálni.Kell hogy legyen bizonyos fokig élete...
2011. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

persze ha olyanról lenne szó, ami megismételhetetlen akkor nem csinálnék belőle ügyet.

de egy film?

amit szerintem meg lehet szerezni máshonnan vagy felvenni vagy bármi és majd később megnézni.

2011. dec. 10. 21:19
 10/18 A kérdező kommentje:

szerintem a max heti 2 találkozásunk mellett így is bőven van élete. :S

nem tudom,azt érzem hogy már össze sem tartozunk.

2011. dec. 10. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!