Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az őzikepuszi megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őzikepuszi megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a barátommal és a szokásos rózsaszín felhő még nem illant el, és teljesen meg voltam győződve arról, hogy egyik erényem a hűség. Ő volt az a férfi aki követte lelkem minden egyes rezdülését és lágyan pengette húrjait. A hosszú együtt töltött hónapok azonban kezdték megmérgezni a kapcsolatunkat és a lángoló szenvedélyből parányi szikra lett, néha próbáltam életet lehelni és felidézni szerelmünk hevességét és vágyaink tavát újra bő vízzel hinteni, de az egyre csak apadt. Az elkeseredést gondosan eltakarta a tudatom és ahányszor feltettem a kérdést: Szeretem? A szívem egyből kitört, elnyomta elmém hangjait és rávágta egyből az igenlő választ, csak, hogy megóvja az eddigi képet, amit álomvilágom őrzött. De a nő ma úgy érezte, hogy utat tőr magának, hogy lelkem újra a realitások talaján nyargaljon.


Aztán elmentem kocsmázni. Találkoztam Józsival. Fél fogsora nem vót már meg, maradékot tombolán nyerte. Humora elkápráztatott. Feltette nekem a nagy filozofikus kérdést: "Mi az bazzeg, négy lába van nekie asztal, de nem szék?". Szégyenszemre kifogott rajtam e kérdés. Úgy éreztem a Sors egymásnak teremtett minket. Hazafelé menet kiszedett a kukából egy elnyűtt kecsápos hamburgeres zacskót és rózsát origamizott nekem. Olyan romantikus volt. Sajnos találtam benne még a hambiból megmaradt penészes zsemledarabot, de segítségemre sietett és megette a maradékot. Megálltunk a bejárati ajtónál és életemben olyan őszinte beszélgetést nem folytattam senkivel. Mondta, bennem megbízik és elmesélte, hogy többmilliárdos öröksége van, mert az apja bagolyköpet-bundával kereskedett. Egyből ráizgultam a lovettára, ágyékom tüzelt, odahajoltam a Józsihoz majd összeérintettem a szempillánkat és megrebegtettük mindketten. Őzikepuszival búcsúztunk tehát. Most olyan bűntudatom van, ez megcsalásnak számít? Mit tennétek a helyemben?


2013. dec. 1. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiráz a hideg ettől a szótól :(
2013. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt ugye csak kitaláltad?
2013. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 JoeyTribbiani ***** válasza:
Hú de nagyon vicces valaki
2013. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott bukott el a történet, hogy túl jól van megfogalmazva, és nem hemzseg a helyesírási hibáktól:D
2013. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, aki ilyen helyesírással és választékosan fogalmazva ír, az nem megy el az ilyen fogatlan Józsi-félékkel hamburgert kukázni.
2013. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nagy XDDDDDDDD
2013. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elejét mintha Coelho írta volna,de úgy,hogy közben iszik és a végére be is rúgott :D
2013. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pls valaki röviden le írná?
2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a bagolyköpet-bunda biznisz engem is érdekelne! Nem tudnál beajánlani?
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez megtörtént eset alapján fogant meg "tollamban". Készen álltok még hasonló sztorikra?
2013. dec. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!