Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl elvont lennék egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl elvont lennék egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Meglehetősen ostoba kérdés, mert előbb vagy utóbb mindenki talál valakit...általában. Viszont én egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy az én személyiségemmel ez sikerülne-e. Tehát én -nagy vonalakban:


szeretek embereket megismerni, társaságban lenni, viszont inkább preferálom a csendet, es a nyugalmat, mint a nyüzsgést

introvertált embernek gondolom magam, mert az emberekkel csak a gondolataimat osztom meg, az érzéseimet nem.

válogatott sportoló vagyok, majdnem kitűnő tanuló vagyok, német és angol nyelvből felsőfokúm van, 10 évig jatszottam hangszeren, szeretek sakkozni, illetve kedvelem a technikai sportokat, s a klasszikus zenét is -mintha egy rossz kosztümös filmből léptem volna ki...

szeretek olvasni (főleg romantikus témákat), muveszfilmeket nézni, ritkán járok szórakozóhelyekre, mert nem az én világom

sokat mosolygok, szeretek kutatni, tudom mik a celjaim, hova tartok és ambiciózus vagyok

időnként elég szarkasztikus vagyok, es gyakran hamarabb beszélek, mint ahogy gondolkodnék --- őszinteség-kérdező: 1:0

nem szeretem a lányos dolgokat (vasarolgatas, pletykalas, pasik megbeszelese, lelkem kiontese), de ha a helyzet ugy kivanja, mindenrol tudok beszelni

gondolkodásomat tekintve optimista vagyok, de logikus, könnyen túlteszem magam a kudarcokon -sportban megtanultam

rossz tulajdonságaimat tekintve: időnként lusta vagyok, túlontúl független, hamar megunom az embereket (olyankor elvonulok), nem tudtam eddig kötődni senkihez, a "vicceim" néha túl csípősek, kompromisszumot nem ismerek, és annak ellenére, hogy több fiú ismerősöm van, mint lány, ha összehoz a sors egy olyan fiúval, akiről érzem, hogy szeretném, akkor a magabiztos lányból egy szégyenlős 5 éves lesz... eddig soha nem volt barátom, és mindig sikerült elrontanom a dolgokat (lsd.oszinteseg)


Gondolatok a személyiségemmel, problemammal kapcsolatban?


Köszönöm előre is,


18/lány



2013. dec. 2. 01:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Túl magasra teszed a lécet.
2013. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet,hiszen ilyen fiúk is léteznek,mint te.

Viszont ne írd le egyből magadat. Próbáld meg egyszerűen csak megismerni az adott személyt és nem úgy hozzáállni,hogy ezért és ezért nem lennék jó neki.

2013. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2013. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
skorpiò vagy ugye?
2013. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem megfogtál, főleg ha még szép is vagy.
2013. dec. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor már én is tippelek. Halak vagy, ugye? Netán Mérleg? Netán bármi a 12 közül, mert a csillagjegyeknek semmi köze a személyiséghez?
2013. dec. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Részemről semmi nem zavaró amit írtál. Egyik sem kizáró ok egy kapcsolathoz.


22/F

2013. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a kérdésre válaszolva, igen, valószínűleg túl elvont vagy egy kapcsolathoz.
2013. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én bizony szívesen dugnálak
2013. dec. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Haha nem talalt. Vizonto :)


Btw a kritikan aluli, vulgaris kommentarokat mindenki megsporolhatja maganak, mert az elmulasztott karakterleutesekkel kaloriakat takarithat meg, s az nem art a teli honapokra:))

2013. dec. 2. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!