Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl elvont lennék egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl elvont lennék egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Meglehetősen ostoba kérdés, mert előbb vagy utóbb mindenki talál valakit...általában. Viszont én egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy az én személyiségemmel ez sikerülne-e. Tehát én -nagy vonalakban:


szeretek embereket megismerni, társaságban lenni, viszont inkább preferálom a csendet, es a nyugalmat, mint a nyüzsgést

introvertált embernek gondolom magam, mert az emberekkel csak a gondolataimat osztom meg, az érzéseimet nem.

válogatott sportoló vagyok, majdnem kitűnő tanuló vagyok, német és angol nyelvből felsőfokúm van, 10 évig jatszottam hangszeren, szeretek sakkozni, illetve kedvelem a technikai sportokat, s a klasszikus zenét is -mintha egy rossz kosztümös filmből léptem volna ki...

szeretek olvasni (főleg romantikus témákat), muveszfilmeket nézni, ritkán járok szórakozóhelyekre, mert nem az én világom

sokat mosolygok, szeretek kutatni, tudom mik a celjaim, hova tartok és ambiciózus vagyok

időnként elég szarkasztikus vagyok, es gyakran hamarabb beszélek, mint ahogy gondolkodnék --- őszinteség-kérdező: 1:0

nem szeretem a lányos dolgokat (vasarolgatas, pletykalas, pasik megbeszelese, lelkem kiontese), de ha a helyzet ugy kivanja, mindenrol tudok beszelni

gondolkodásomat tekintve optimista vagyok, de logikus, könnyen túlteszem magam a kudarcokon -sportban megtanultam

rossz tulajdonságaimat tekintve: időnként lusta vagyok, túlontúl független, hamar megunom az embereket (olyankor elvonulok), nem tudtam eddig kötődni senkihez, a "vicceim" néha túl csípősek, kompromisszumot nem ismerek, és annak ellenére, hogy több fiú ismerősöm van, mint lány, ha összehoz a sors egy olyan fiúval, akiről érzem, hogy szeretném, akkor a magabiztos lányból egy szégyenlős 5 éves lesz... eddig soha nem volt barátom, és mindig sikerült elrontanom a dolgokat (lsd.oszinteseg)


Gondolatok a személyiségemmel, problemammal kapcsolatban?


Köszönöm előre is,


18/lány



2013. dec. 2. 01:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
És hol volt itt kritikán aluli, vulgáris komment? o.O Kezdem érteni a kérdés születésének körülményeit...
2013. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
9. hozzaszolas
2013. dec. 2. 02:01
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség: elég erős kettősség jellemez, a leírásod alapján nem tűnsz egy mosolygós, jó kedélyű lánynak és ez elég elrettentő lehet sokak számára. Olyan rideg, hideg benyomást keltett bennem a leírásod, nem azt a klasszikus női képet látom magam előtt, ha megpróbállak elképzelni. Könnyen lehet, hogy elég nagy az egód, ami ismét nem egy előnyös tulajdonság.

Szóval összességében egy kemény, mondhatni karrierista nőnek tűnsz, akiből hiányzik az a nőies báj, kedvesség, vagy ha nem is hiányzik, nem tudja kimutatni és szerintem ez lehet a legfőbb problémád, ezért nem sikerült eddig egy komoly kapcsolatot kialakítanod.


Természetesen könnyen lehet, hogy tévedek, de nekem ez az első benyomásom és ezt vállalom is.

2013. dec. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ez még bőven a kritikán felül volt
2013. dec. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Amit a 13-as írt az részben igaz. Azok a férfiak, akik nem annyira biztosak magukban, mint te magadban, ilyennek látnak téged. De ez nem azt jelenti, hogy fordulj ki magadból, kezdj el shoppingolni és rózsaszínben járni, vagy mondj le a szerelemről. Bizonyos dolgokban hasonlítunk - például én is elég csípős tudok lenni, és néha egyszerűen szükségem van egyedüllétre - de én is találtam egy fiút, aki pont ezért szeret. Más vagyok, mint mások, és ezért vagyok különleges - akárcsak te. Az őszinteség nagyon fontos egy párkapcsolatban, viszont kompromisszumok nélkül bármelyik működésképtelen. Érdemes mérlegelni a dolgokat. Például: utál borotválkozni, vagy minden történetet százszor elmesél? Kit érdekel, ha közben intelligens és díjazza a szarkazmust?

Szóval van hová fejlődni - például néha próbálj meg gondolkozni, és csak utána beszélni -, de ne mondj le se magadról, se a szerelemről. Majd eljön az is, ha itt lesz az ideje.

22l

2013. dec. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Költőnő? ***** válasza:

minden ami a szocializációdról szól alakulhat még (remélem fog is), de a kompromissumkészség hiánya nem túl jó dolog, mert az egy normális kapcsolat alapja.

ellentmondásos vagy.

introvertált, mosolygós, társasági embernek írod le magad, majd azt írod, h hamar megunod az embereket és a szórakozóhelyek nem a Te világod.

őszintének írod magad, de ugyanakkor meg azt írod, h csak a véleményed osztod meg, nem az érzéseid.

nincs gond amúgy sztem a személyiségeddel, csak nekem kicsit rugalmatlannak és száraznak tűnik sokszínűséged ellenére.

tudd, h a pasik szeretik az olyan lányokat, akikkel nem kell a körömlakkok színéről beszélgetni (sok nem is tudna, de nem is kell), de könnyen beleeshetsz abba a hibába, h haver vagy.

Légy nő, titokzatos, hódítanivaló, pajkos.

Ha sok pasihaverod van, gondolom "társasági" eseményekből nincs hiány.

Tanácsom: figyeld mások reakcióit.

A magabiztosság, öntudatosság nem rossz, sőt. De van az a pont,a mikortól nem szimpátiát kelt a másikban, hanem arrogánsnak lát és taszítani kezded.

2013. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Semmi baj veled, - sőt!

Nehezebben találsz valakit, de az nagyon meg fog becsülni.

2013. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!