Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők ti itt hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti itt hagynátok mindent, hogy a pasitokkal Amerikába költözzetek?

Figyelt kérdés

Február végén megyek ki,teljesen legálisan.Viszont úgy tűnik a barátnőm nem jön velem.Nem tudom velem van a baj.Vagy sokat várok el.Csak rossz lesz egyedül új életet kezdeni.

Ti mennétek a pasitokkal,vagy maradnátok itt a barátokkal és családdal?



2013. dec. 2. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerencsére sem én, sem a párom nem akar Amerikába kimenni.

Kell a *fsznak, hogy engem is felrobbantsanak egy épületben, mint a 9/11-nél.

Egyébként meg attól függ, hogy milyenek a körülmények.

2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretném, és tudnám, hogy ott is találok majd munkát, akkor én kimennék.
2013. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi Kanadát tervezzük, én vetettem fel az ötletet és persze a pasim jönne velem és viszem is, mert együtt mi mindenre képesek vagyunk.
2013. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennék hát, a családdal lehet onnan is tartani a kapcsolatot, velük annyira nem fontos személyesen is találkozni olyan gyakran. Laktam már külföldön egy évet, úgy, hogy karácsonykor jöttem csak haza két hétre, nem volt benne semmi rossz. Ráadásul tök egyedül mentem ki, nem is a barátommal vagy bármilyen ismerőssel.
2013. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ...


Mióta vagyunk együtt, milyen a kapcsolatunk? Itt van-e stabil munkahelyem? Kint van-e lehetőségem valamire, vagy örülök, ha mosogatni felvesznek?


Ha hasonló kaliberű munka lenne kilátásban kint is, mint itt, ha legalább 2 éve együtt lennénk, és nem lennének otthon olyan kötelékek (pl. beteg szülő), ami itt tartana, akkor mennék. Egyébként nem.

2013. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ,



Ha tehetem én mennék, ha én is legálisan tartózkodnék kinn.

2013. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki az a pasi. Most a párommal a világ végére is elmennék, függetlenül attól, hogy milyenek a kilátásaink. De például az exem dolgozott egy időben külföldön, és fel se merült, hogy utánamenjek. (bár az is tény, hogy légitársaságnál, ezért hétvégente hazajött)
2013. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baratnokent nem, elvegre letelik a harom honap es mit csinal utana? Ha mondjuk osszehazasodtok elotte akkor viszont nem kerdes.
2013. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!