Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztorit kérek! Ti hogyan jöttetek össze a pasitokkal/csajotokkal? Előzmények, körülmények?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy gimnáziumba jártunk, és ő is járt angol fakultációra meg én is. Eleinte nem figyeltem fel rá. Egyszer megkérdezte, hogy hazavihet-e. Nemrég lett akkor jogsija. Igent mondtam. Sokszor hazahozott, majd elhívott moziba, cukrászdába.
2013. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
En ugy ismertem meg a jegyesemet hogy egyetemre jartam es jottem hazafele es bementem egy kavezoba ki kertem a kavemat es uanna vettem eszre hogy nincs uress asztal...szeneztem hogy hova ulhetnek le es akkor megillantotam O-t...elkeztunk beszelgetni es aztan minden delbe oda jartam kavezni hatha meg lathatom...eltelt 2-3 honap hogy nel lattam es egyszercsk barati felkerest kuldott a facebookon:)azota egyutt vagyunk osszekoltoztunk vettunk egy labrador kutyust es keszulunk az eskuvonkre:)
2013. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát ez elég szomorú történet... :(

Összeköltözés, esküvő... Brrrr :D


Egy 10 év múlva kíváncsi vagyok hogy értékeled majd :D:D

2013. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azt nem irtam oda hogy miota vagyunk egyutt:Degyepkent meg 5 ev es akkor meglesz a "10 ev mulva" ahogy montad :))))
2013. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A középiskolám szakközép és szakiskola is volt, két külön épületben, viszont a szakközepes épület hátuljában volt a géplakatos tanműhely, aminek az udvarra nézett az ablaka. Sokszor láttam hogy pár munkás ruhás fiú bámul felém az ablakból. SOkszor köszönt is az egyik amikor mentem reggelente be suliba. De eleinte nem nagyon figyeltem rá, csak mosolyogtam. Ez ment egy évig, aztán egy közös barátunk szülinaján is találkoztunk, rengeteget beszélgettünk,utána hetekig facebookon minden délutánt végigdumáltunk, és egy péntek esti baráti sörözésen elcsattant egy csók.

Ez két éve volt, és még mindig nem értem, hogy nem vettem észre annó az iskolában:)

2013. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az interneten egy társkeresőn ismerkedtünk meg. Én fél éve voltam regisztrálva. Ő kb 2 hete. Beírt a keresőjébe néhány paramétert (lakóhely és kor szerint keresett) és én voltam az egyik akit kidobott neki a rendszer.

Írt nekem, szimpi volt , mert nem sablon üzit írt, hanem az adatlapomon megadott dolgok alapján. Szóval személyes üzenet volt. Ez volt május 18.-án aztán leveleztünk, és közben elhívott randira. ez június 5.-én volt. Azóta együtt vagyunk. Több mint 3 éve.


1 év után költöztünk össze, fél évvel azután pedig összeházasodtunk.

Most már 20 hónapos a házasságunk:)


27/N

2013. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!