Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti iskola közben mennyit találkoztok a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Mi most 17 évesek vagyunk és két éve vagyunk együtt.Nyáron,vakációban és hétvégén minden nap találkozunk 3 órát körülbelül.Hétköznap iskola közben is megpróbálunk minden nap találkozni,de maximum 15-20 percre,ami olyan kevés. Olyan rossz érzés,amikor látom,hogy mások akkor is együtt vannak legalább 1-2 órát. Ti mennyit vagytok együtt ilyenkor?
2013. szept. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyit csak lehetett. Mégis, mi a jó istent csináltok helyette?
2013. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég sokat kell tanulnom,általában 2-3 órát és fél órára lakik tőlem.
2013. szept. 21. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti 2x, 3x. Hidd el, a ti helyzeteteknél, meg a miénknél is van százszor rosszabb. Úgyhogy az a tanácsom, hogy inkább legyél hálás érte, akkor is ha hiányzik.
2013. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Madartejlight válasza:

Én főiskolára járok barátnőm még középiskolás és egy másik városba járok ahonnan egy hónapban csak 2-3 szor megyek haza

örülj inkább és használd ki a helyzeted.

2013. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én heti 3x 45 percet találkozom a barátnőmmel a suliban, de jövőre már a fizikát is én tanítom nekik úgyhogy akkor már 5x 45 perc lesz
2014. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!