Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerult valakinek visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerult valakinek visszaszerezni az exet?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, hogy azok kozul, akik olvastak Adam Joyrider Visszaszerzem az exem c. konyvet, segitett-e valakinek? En sajnos mar 2 honapja kulon vagyok az exemtol, de meg mindig nagyon szeretem es szeretnem , ha ujra egyutt lennenk. Elolvastam a konyvet, de eddig nem jartam sikerrel. Ezert erdekelnenek olyan szemelyek velemenyei, akik olvastak, alkalmaztak es sikerult nekik visszaszerezni volt parjukat.
2009. nov. 22. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem a könyvben leírtakat kéne követned. Szerintem sokkal jobb ha nem szerzed vissza. Törődj bele. Jobb lenne ha ugyan úgy lenne mint régen? Átélnéd ugyan úgy a régi gondokat? Gondolom nem. Felejtsd el. Megvolt az oka amiért szét mentetek.
2009. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ha minden áron vissza akarod szerezni akkor beszélgess vele, hívd el moziba, étterembe, de a legjobb a séta:) hozd fel a a múltban a jó dolgokat és így biztosan menni fog:)

tapasztalat:P:D

2009. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam könyveket. Amikor szakított, utána hagytam kb 1 hónapig.. aztán elkezdtünk beszélgetni, nagyon kedves voltam vele és utána megkérdezte ő hogy nem kezdhetnénk-e újra
2009. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Igen, azert szeretnem visszaszerezni, hogy ugyanugy legyen, mint regen, mert valojaban nem volt rossz, sot nagyon jol kijottunk ( leszamitva par apro dolgot, amik miatt vitaztunk, de rajottem, mik voltak a hibak es lehet javitani rajtuk en ugy latom), ugy erzem szamomra o az igazi es nagyon szeretem.

Probalnek beszelgetni vele, elhivni valahova, setalni, vagy egy teara, de elzarkozik, kerek perec nemet mond. En pedig nem ertem, miert ennyire konok, holott vegig a kapcsolatunk alatt nagyon szeretett(mindig mondta es erezheto is volt). Aztan szakitas utan 1 hettel azt mondta, hogy o mar nem szeret. Kerdeztem, hogy mikor mult el, mire a valasz az volt, hogy az 1 het alatt. ( szerintem ilyen nem letezik) Aztan kb 1 honap mulva felhivtam, kertem, menjunk el egy tea mellett beszelgetni, azt mondta szerinte napoljuk ezt el. Erre ra 3 hetre ujbol felhivtam, ez alkalommal konkretan azt mondta , nem. Nem tudom, mit tegyek ezek utan...

2009. nov. 23. 08:48
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem sikerült... de minek? Annak is vége lett hamar. Ismered a mondást: Felmelegítve már csak a káposztafőzelék jó" Szerintem ez így van.
2009. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Nem egy párt ismerek akik hosszabb szünet után újra összejöttek és azóta is elválaszthatatlanok. Szóval szerintem lehetséges. Én most veszem meg a könyvet, kíváncsi vagyok nagyon, nagyon jó lenne visszaszereznem az exem...másfél hete szakítottunk, nagyon zavarosan viselkedett, úgy érzem még van remény.
2010. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
énis ebben a cipőbe járok énis nagyon sok könyvet olvastam a témába és az én exem is nagyon konok arra lennék kiváncsi hogy tudom hogy a post óta nagyon sok idő telt el és h sikerrel jártál e ez a kérdés...ha igen légyszi ird meg nekem
2011. ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék hogy kinek hogy sikerult, kérlek írjatok, es kedves kérdést ado, mi torténnt veled, sikerult visszaszrezned?
2013. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 2 év után szakítottunk, ha lehet ilyen mondani közös megegyezéssel mert konkrétan az volt h ő szart le engem, nem tartotta be z igereteit stb. Így arra lett figyelmes h a legutolsó ígéret nem betartas után nem vettem fel neki tobbet a telefont, és rá két hétre vissza hallotta h hol és kivel mivel láttak.( Poén volt az egeszbe h a srac akivel akkor "voltam" máshol lakott és volt h ideadta a kocsit h hazamenjek vele és azzal is látott a volt kedves.....)

Hivogatott ezek miatt is de továbbra sem vettem fel a mobilt, érsz nyár alatt Hivogatott augusztusba, voltam hajlandó neki felvenni a telefont(marciustol). Akkor beszéltünk de semmi komolyat majd én is úgy gondoltam h jó lenne ha megbeszelnenk és mit hoz a Gondolat ereje egy fesztiválon találkoztunk az ország másik vegeben.:)

Most ismételten szakítottunk hat itt a marcius ☝🏽

Változott sokat mind a kettonk de alapjaiba voltak ugyanazok a bajok: Ő magyaráz én vissza, én nem engedek, és ő sem.

2017. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem sikerult!:) (meg most is Baratnom)

Mi tavkapcsolatban vagyunk egyutt es az volt a baja hogy ugy erezte nem lesz igy jo hogy alig latjuk egymast es meg keveset is beszelunk egymassal...

Ezutan ugyanugy foglalkoztam vele mint regen csak sokkal kedvesebb voltam...

5 nap mulva ujraosszejottunk es azutan 8 nap mulva talalkoztunk:)

Es azota csak nala vagyok/nalam van :DD(nyari szunetben:P)

2017. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!