Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem van elegem a 12-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem a 12-15 éves lányok szerelmi életéből?

Figyelt kérdés
Én 14/f vagyok és már nagyon elegem van(csúnyán mondva ba.szottúl) az osztálytársaim szerelmeiből.Már minden második lány szájából hallom hogy ő szerelmes,meg szakítottak mert elmúlt a szerelem,meg hasonló szarságok...Ez nekik mért jó én utoljára óvodában voltam szerelmes mert ott mindig divat,de szerintem a facebookon rohadtul nem.Ne értsetek félre,nem azért utálom őket mert nekem nincs csajom,csak 14 évesen semmi értelme sincs szerelmesnek lenni.Egy kettőről terjed a pletyka hogy már nem szűz.Most ez mi?Én is csinálnám egy lánnyal,(kíváncsiságból,nem szerelemből!)de ez gondolom szerelemből megy,és én kizártnak tartom hogy egy 14 éves lány felfogja mi a szeretkezés lényege.Én inkább az élvezetre mennék.Ilyen idős korban tudom hogy nem helyes de a csapból is ez folyik meg a biológia könyvben is benne van szóval hajt valami.Az normális ha pl:miközben a lány felel mondjuk a táblánál én nézem és közben perverz dolgokra gondolok?Néhányan rosszul néznek rám emiatt,pedig a fiúk 75%-a ugyanezt teszi(a maradék kocka,vallásos,vagy stréber).A véleményetekre vagyok kíváncsi és nem arra hogy ez nem helyes,van más dolgom is,tanuljak.Szóval egyedi véleményt írjatok ti hogy álltok ehhez hozzá.Olyan vicces ide kérdést kiírni,bírom amikor összevesznek az emberek
2013. dec. 2. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is igaz, hogy összevesznek az emberek, ilyen sose történik, hülye vagy!


;)

2013. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na már megint.Néztem ezt az egy választ és akkor is ilyen kérdés van alul:valaki értékelné a szerelmi életemet 14/l.Az ilyenektől megyek fejjel a falnak.1-s válaszoló összevesznek csak rossz helyen keresel.
2013. dec. 2. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint egyiknek sincsen ám komoly szerelmi élete, csak tudod ez a státuszszimbólum. Ők is ugyanarra mennek mint te, csak ezt így nem vállalják fel. Az én osztályomban is vannak díszpéldányok, értem ezalatt, hogy már túl vannak a 2. terhességi teszteni is. Feltételezem, hogy nem szórakozásból járnak oda.

Valamint ilyen korban az ember nem éri fel ezt se érzéssel, se értelemmel. Lehet játszani az érett macát a csajok részéről, de úgyis csak nevetségessé teszik magukat előbb vagy utóbb.

A perverzségről meg csak annyit, hogy a lányok többsége az öltözködésével is arra törekszik, hogy minnél többen úgy bámulják őket(na miket nem mondok :) ). Ha róluk gondolsz olyanokat, amilyeneket, tán még jól is esik nekik. Ha viszont normális egyénnél próbálkozol így - sajnos kevéske van - igen könnyen kiherélve találhatod magad^^

14/l

2013. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nalam is ez van csak en 15/F vagyok es en is bamultam az egyik osztalytarsam segget meg mellet allandoan es ö eszrevette es egyik delutan megdugatta magat :P ö 16/L es ö most emiatt nagyon 'szerelmes' lett belem xd de megerte
2013. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzászoknak a jóhoz, hogy szépek, kellenek, és 22-24 éves korukra már kiégnek szexuálisan, olyanok lesznek, mint egy gép, egy prosti, nem tudnak finoman, nőiesen viselkedni, és senkinek se fognak kelleni. Elviselhetetlenné válnak.
2013. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló te mocskos mázlista XD
2013. dec. 3. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

amugy egy mocskos r*banc szoval az baj hogy nem lehet normalis csaj, aki nem csak d*gni akar...de szerintem kell ilyen kaland is

2013. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es az olyanok csak arra jók,másra képtelenek.
2013. dec. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!