Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasított és nem jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított és nem jöttünk össze, ennek ellenére tovább beszélgetünk? Ezt nemértem.

Figyelt kérdés
tehát, van egy csaj akinél bepróbálkoztam, de elutasított, majd beszéltünk tovább ugyanúgy egy fél évig, majd újra bepróbálkoztam és ismént beégtem... és most is beszélek vele, nem romlott a barátságunk... ezt nem értem, ilyenkor meg kéne hogy szakadjon a kapcsolatunk, de mégsem..ugyanúgy beszél tovább mintha semmi sem történt volna.. ez mit jelent? Ja és az mit jelent hogy nem akar elveszteni de nem is akar velem összejönni?? Én mindig tudok valami megoldást bármire de most erre nemtudok semmit sem mondani...

2013. dec. 2. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Remek lelki szemetesláda vagy.
2013. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg szeret veled beszélgetni? Vagy esetleg jó barátnak tekint? Vagy esetleg nem kéne ennyire túlgondolnod?
2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
úristen, komolyan az a baj, hogy még mindig beszél veled? akkor szakíts meg te minden kapcsolatot vele. én is színt vallottam, de továbbra is ugyanúgy vagyunk mint eddig. és minden nap hálát adok ezért az égnek, mert tényleg rengeteget jelent a barátsága és nem akartam volna, hogy emiatt szóba se álljunk. már csak azért is, mert nekem is kellett már nemet mondanom, és én rosszabbul kezeltem. most már normális a kapcsolatunk, de amíg nem voltam benne biztos, hogy felfogta, kerültem. aztán most, hogy látom, hogy túl van rajtam, olyan a kapcsolatunk, mint az elején. vannak emberek, akiknek nagyon sokat jelent egy-egy barátság, és ők nem akadnak ki ilyeneken :)
2013. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat! én azt nem értettem hogy miért beszél még velem. De most már tudom:)
2013. dec. 2. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!