Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasított a lány, eldöntötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány, eldöntöttem, edzek, izmosabb leszek. Igy lehet, hogy idővel elfogad?

Figyelt kérdés

Elutasított a lány, eldöntöttem, edzek, izmosabb leszek. Igy lehet, hogy idővel elfogad?


Mondjuk most sem vagyok gyenge, de most kifejezetten konditermi testépítésre gondoltam.


Ilyen változás hatására megkedvelhet?


2013. dec. 2. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi vagy és izmosan majd kellenél a csajnak, akkor megdugod és otthagyod a pi****csába.

Menjen már a fenébe.

2013. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyszer elutasított akkor inkább hagyd. Tudod "nő után és busz után nem futunk, úgyis jön a következő". Keress másikat. Ámbár ha jó ötletnek találod akkor gyúrhatsz is, de nem feltétlen attól fog összejönni veled valaki. Kinek mi jön be...
2013. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze akkor legalább ott leszel izmos testtel és tudsz majd válogatni, veszteni nem veszthetsz.
2013. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem az izmaid miatt kellesz majd neki, hanem mert jobban megismer vagy elmúlik valami rossz szokásod, megembereled magad. nálam legalábbis így volt. mármint a helyzet ennél picit bonyolultabb, de van olyan fiú a környezetemben, aki akkor sem kellene, ha KÜLSŐLEG ő volna a megtestesült tökéletesség.
2013. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ha emiatt kellesz neki, akkor nem érdemel meg
2013. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

emberek, ne essetek túlzásba :)

nem arról van szó, mintha fordított esetben "nem kellek a pasimnak, csináltatok szilikonciciket".

De volt már olyan, hogy megjegyezte XY kövérkés volt, és most meg milyen jól néz ki. Nem vézna Géza vagyok, és nem monstrum akarok lenni, csak kicsit változni, jobban kinézni. Lehet, hogy bejönne neki a változás.

2013. dec. 2. 22:23
 7/16 anonim ***** válasza:
butus vagy. Tanulj pua anyagokat, nekem bevállt
2013. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha változni akarsz akkor azt magadért csináld, ne egy felszínes libáért. Meglesz úgy is az eredménye, hidd el.
2013. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 igaza van! és hozzátenném, hogy idővel a nők nem fognak motiválni, ezért egy biztos célt kell kitűznöd magad elé, és nem a nőket!
2013. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki alapból, a fejedre is állhatsz, akkor sem fog összejönni veled. Csak azért ne gyúrd ki jobban magad, hogy neki tetsszél, csak magad miatt. Az meg régen rossz, ha vki csak azért akar összejönni veled, mert így meg úgy néz ki, értelmes ember ilyen felszínes vkit nem akarna társának amúgy sem.
2013. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!