Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasított a lány, eldöntötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány, eldöntöttem, edzek, izmosabb leszek. Igy lehet, hogy idővel elfogad?

Figyelt kérdés

Elutasított a lány, eldöntöttem, edzek, izmosabb leszek. Igy lehet, hogy idővel elfogad?


Mondjuk most sem vagyok gyenge, de most kifejezetten konditermi testépítésre gondoltam.


Ilyen változás hatására megkedvelhet?


2013. dec. 2. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék én arra, hogy a pua meg taktika és tököm tudja még mivel melyik pasi tud felmutatni egy barátnőt akivel 5-7-10 évig együtt van! Ez a taktikai lépés az elején oké...megszerezni tökéletes, de nem lehet mindig játszani és mást mutatni..taktikázni...egy megjátszott kapcsolat ahol az ember nem lehet önmaga, mert betanult viselkedésmintát követ az nem hosszútávú!


Persze csak dugni tökéletes :-)


Amelyik csaj meg csak a külsőd miatt vagy 85% külső és 15 % belső miatt van veled az az első betegségnél úgy ott hagy mint a sz..rt! Ha egy nálad magasabb/erősebb/jobb pasi ráhajt szintén hiszen miért maradna veled? Te csak kirakatbábú vagy!

2013. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2013. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha egy masik embert miatt edzenel, abbol semmi nem lesz. Es Eleve, kinek kell olyan felszínes ember akit a külsős jobban érdekel a belsodnel? Abbol Sosem lehet egszsezesvkapcsolat, mivel a külső változik...
2013. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is felszínes a hozzáállásod. Inkább keress valakit, akinek az esete vagy.
2013. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
NE küzdj senki figyelméért,ha nem tud elfogadni úgy ahogy vagy!!!!
2013. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15, nálad a pont :)
2013. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!