Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a pasitok elmondaná, hogy szokott animéket nézni?

Figyelt kérdés
Főként a 18-20 éves korosztály válaszai érdekelnének.
2013. dec. 2. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a lányok fele azt sem tudja, hogy miaz. Amíg meg nem hentai, abban mi a gáz? :D
2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit, azt néz amit akar. Amúgy én is szoktam bár már csak nagyon ritkán. 22
2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hogy mit??
2013. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 QueenRavenna ***** válasza:

Örülnék, mert régen nagy animés voltam, most is megnézek egyet egyet.

21/L

2013. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 cathilina ***** válasza:

Amíg őt nem zavarja a "Halál a szörfös nácikra" meg a "Nimfomán barbár a dínó pokolban" amit én nézek, nem hiszem, hogy sok jogom van leszólni az animéket. Pláne, hogy néha én is nézek.

20/N

2013. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de akárkivel előfordulhat! :D

Én gyerekkorom óta nem szoktam animéket nézni, de múltkor a neten találtam egyet, ami felkeltette a figyelmemet. Belenéztem, megtetszett, végignéztem. Szerintem egyénfüggő a lányok megítélése. 21/f

2013. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, lenne egy közös hobbink. Bár a lány ismerőseim (persze vannak kivételek!) többsége totál hülyeségnek tartja az animéket, és van olyan lány is aki kimondottam elítéli ezeket az embereket (akik animét néznek).
2013. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A férjem (24) , szokott nézni rengeteget. 2 sorozatot Mirai Nikki (Jövő napló), meg is néztem vele, mert érdekelt, és nagyon tetszett. Meg a Bible black-et is, bár az hentai. Az is jó volt.


Ettől függetlenül én inkább maradok a hús vér emberes sorozatoknál. Odaát, Jóbarátok, Végtelen határok, Rém rendes család, 2 pasi meg egy kicsi, Rejtély, Különleges ügyosztály , Férjek gyöngye , Xena, Herkules , Bűbájos boszorkák, Eastwick-i boszorkák stb... De pl Megnéztem a szinkronos Family guyt, és a South Parkot is tervezem valamikor.


Amúgy nincs ezzel semmi baj. Őt érdekli és kész:) Az ilyen dolgok egyáltalán nem tartoznak abba a kategóriába, ami tolerálhatatlan:)


27/N


27/N

2013. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nirata ***** válasza:

Még jobban szeretném! Lenne még egy közös témánk (:

Én is imádom az animéket, de ha pl a pókokat szeretné akkor arról nem szívesen beszélgetnék vele

De semmi bajom nem lenne avval, ha olyan dolgot szeretne, amit én nem

20/L

2013. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én csak örülnék neki:) +1 téma amiről beszélgethetünk :) most is nézek animét..Bleach :3 szerintem nagyon jó!:D

14/lány

2013. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!