Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok hozzá, ha az exetek megkeresne titeket és elmondaná, hogy még mindig érez irántatok valamit? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

ha valaminek vége lett okkal lett vége

50% az esély h újrakapcsolna ez a gép ha már leállítottátok nem gondolod?

2013. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha szakítottunk gondolom volt rá okunk / okom.

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó:D Kivéve a nagyon ritka eseteket.

2013. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon megköszönném az infót és elköszönnék
2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érzek az exeim iránt semmit,úgyhogy megmondanám neki,hogy sajnos már nem érzek iránta semmit.
2013. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont így jártam.. 5 hónappal a szakítás után kaptam tőle egy sms-t hogy még mindig szerelmes belém, ez nem fog elmúlni, és sosem fog elfelejteni. Vágtam egy WFT? fejet, de igazából nem érdekelt a dolog, nem foglalkoztam vele.
2013. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szamár lenni " ha nincs ló, jó a szamár is " akkor hagyd az egészet. Társulok az előttem írókhoz, ha szakítottatok, annak biztos volt oka. Ha egyszer vége lett, honnan tudod,hogy nem lenne megint ?
2013. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megtörtént.semmit se éreztem és megdugni se akartam már. olyan nyálas dolgokat mondott ....meh.. De jóban vagyunk azóta is :) részemről legalábbis.:D
2013. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnek..én megkerestem a napokban újra de nem akart összejönni velem
2013. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!