Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor az ember a szerelemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az ember a szerelemtől se hall se lát nem veszi észre a másik hibáit. Volt már olyan, hogy egycsapásra felszállt a rózsaszín köd miután jobban megismertétek a másikat? Mi volt az oka a kiábrándulásnak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 07:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

7. vagyok.


A férjemmel nálunk is rohamos tempóban mentek a dolgok, mert nagyon összekattantunk. Konkrétan 1 hét után szerelmet vallottunk egymásnak. Ő, aztán én is. 1 hónap után már megkérte a kezem, és őszinte volt mindkét részről. Illetve Pusztán másfél évet voltunk együtt, utána összeházasodtunk. 2 éve.


És az érzéseink csak erősödtek. Nem az volt hogy 1-2 év után már leülepedett a dolog...meg ilyenek. Mert az igazi szerelem nem ülepedik le, nem laposodik el és nem múlik el.


Szívesen visszajövök 10-20-30-x év múlva is beszámolni, hogy nem mentünk szét.

2013. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:) ez aranyos volt :) legyetek örökre boldogok és gyere vissza beszámolni :)
2013. dec. 3. 20:48
 13/17 anonim válasza:

húú persze hogy volt!! nagyon tetszett a srác kívülről meg kedves is volt, sokat üzengettünk..még gitározni is tudott ami plusz pont volt.

erre kiderült hogy mindenki mással egy nagy köcsög (főleg a fiúkkal). és ha sportot "játszanak" akkor egyszerűen úgy megtud őrülni hogy nem ismer rá az ember mint egy vadállat:D

és az is volt hogy nem is jártunk meg semmi csak néha üzengettünk és egyszer a suliban a szünetben oda jött hozzám egy másik gyerek (aki azóta is nagyon tetszik) és vele beszéltem. aztán később írja a gitározós hogy miért nem vele törődtem?-.-

2013. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem konkretan az volt az oka a kiabrandulasnak, h miutan en is teljes szivembol megszerettem es tobbet akartam, hirtelen visszakozitt es vhogy elfelejtette ertekelni azokat az aprosagokat, amelyeket itt nehanyan mlitettek, mint figyelem, onzetlenseg, nyiltsag. Szimplan visszaelt vel, mert ug,is szeretem. Ha nem taktikazunk a pasikkal es hagyjuk h teljesen levegyen a labunkrol a szerelem, konnyen a rovidebbet huzzuk. Uraim, sztem nincs kivetel. Igy en onzo leszek es bizony kihasznalom az egykori lilakodos parom, meglatjuk, ha esszel is ott vagyok es nem csak yzivvel, mennyire lehetek boldog...
2013. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
rossz pasival kezdtél... ezért már nem én vagyok a hibás. :)))
2013. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a ding az nem csak honapokig tarthat, hanem évekig is, én ilyenekre ismerek sok példát. egyáltalán nem biztos, hogy pár év mulva is igy fogsz érezni vagy hogy a párod igy fog, lehet, már most sem érez igy. erre is sok pldát láttam már.. ez személyiségfüggő, mennyire naiv, elvakult, rajongo tipus valaki, vagy nem volt még előtte jo kapcsolata, vagy sok volt a csalodás, a plátoi szerelem az életében és akkor ha végre összejön egy jo kapcsolat, ami dinggel indul , nem is biztos hogy van összehasonlitási alapja, ezért hiszi, hogy ez a számára legjobb kapcsolat... ugyanmár..

az ilyen nagy izék, nagy egymásratalálások viszonylag ritkán jönnek létre a környezetemben..


amikor a köd pár honapos, akkor általában a külsőségek vagy szeretethiány ..stb. az oka, de inkább nagy vonzalom, mint nagy szerelem, és erre rá is ébredsz. a többéves ködöknél ugyanugy eljön a leszálloág, csak vmi összekovácsoloerő - pl házasság, gyerek, kötös lakás, együtt kialakitott mindennapok miatt tovább megmaradnak az elvárások.

a szerelem pár évig tart, nincs kivétel alola. Zorán is megmondta, azt hittük, a törvény nálunk dől le majd.. de nem.

2016. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy én valahogy nem érzem hitelesnek a meseszerű álomkapcsolatokat, mindenhol vannak problémák. az érzelmek meg csökkennek az idő előrehaladtával, nem nőnek. nyilván a szeretet, kötődés megmaradhat ugyanolyan stabilnak, de a szerelem leszálloágban van a létrejőttétől kezdve és egyszer csak megszűnik, nem pedig erősödik. ilyen nincs. se tökéletes kapcsolat. tökélete ember, tökéletes kapcsolat és tündérmese a plátoi szerelemben meg a filmekben van.
2016. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!