Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked megadja a párod az érzelmi biztonságot?

Figyelt kérdés
Milyen cselekedetekben nyilvánul ez meg? Én anyagilag kapom csak meg, úgy érzem. De nem érzem azt az igazi érzelmi meghittséget, kötődést, amit kellene, és ez nagyon rossz. Már 8 éve együtt
2013. dec. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom teljesen megért és én is azt hiszem, hogy megértem őt. Ha szükségünk van egymásra, mindig számíthatunk a másikra. Zokszó nélkül kapok segítséget, ha kell, és minden macerálás nélkül kapok szabadságot, ha kell. Együtt is nagyon szeretünk eljárni mindenfelé, nagyon jó közös élményeink vannak. Jó hazamenni mindig, otthon szeretet van és kedvesség, figyelmesség, öröm. Mi kellene még?
2013. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem beszélsz vele, ha így érzed. Vagy miért vagy vele, ha a megbeszélés nem segít. 8 év sok idő, nem szabadna olyanra elpazarolni, aki ilyen alapvető dolgokat nem nyújt neked egy párkapcsolatban.


Amivel szerintem kimutatja a férjem, az az, hogy a stresszes pillanatokban, problémákban mellettem áll, segít megoldást találni. Ha összeveszünk vagy közöttünk áll fenn probléma, akkor is tisztává teszi, hogy ennek megoldása a célja, és nem a további vitatkozás, és hogy a kapcsolatunk nem azon múlik, hogy mindenben egyetértünk-e. Valamint azzal, hogy számíthatok rá, ha érzelmileg megingott állapotban vagyok, támogat.

2013. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg. Legutobb eljott velem a korhazba egy kivizsgalasra. Vegig mellettem volt, egyedul a mammografira nem johetett be. Miutan egy agorafobias panikbetegrol beszelunk, ez hatalmas erofeszitest es szeretetet igenyelt a reszerol.
2013. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Folyamatosan az előző két barátnőjéről beszél, akiket feleségül akart venni, ecseteli hogy milyen életet akart velük, mennyire tönkretette amikor mindkettő kirakta, stb. Egy éve vagyunk együtt, tudom hogy én vagyok a hülye, és le kéne lépnem, de szeretem ennek ellenére is. Nem a pénze miatt, mert egyedül is megállok a lábamon és ő sem él luxus körülmények között, mielőtt valaki ezzel jönne. Szeretném ha egyszer ő is úgy érezne irántam, mint én iránta, de attól tartok ez majd akkor jön el, ha erőt veszek magamon és kirakom. Akkor majd én leszek az, akivel a következő barátnőjét az őrületbe kergeti.
2013. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Odafigyel rám, törődik velem, ha látja, hogy bánt valami, azonnal mellettem terem. Jól kezeli a hangulatingadozásaimat. Amikor beteg voltam, levest főzött nekem és ápolt. Ő az a fajta ember, aki nehezebben beszél az érzéseiről, de minden mozdulatából és pillantásából érzem, mennyire szeret. :)
2013. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!