Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem ezeket az exemtől, vagy igazából semmi jogom hozzá és ne zargassam ezzel?

Figyelt kérdés

Elég rövid kapcsolat volt ez köztünk, 3 hónap, de mivel mindketten nagyon fura felfogással rendelkezünk a kapcsolatokról, ezért sose tudtam, hogy mi is a helyzet, ezért érdekelne.

Két dolgot szeretnék tőle megkérdezni: az egyik az, hogy voltak-e érzelmei, vagy csak szimplán összejöttünk, mert épp így alakult. A másik pedig az, hogy mivel csoporttársak vagyunk, így szeptembertől minden nap találkoztunk (pedig akkor már ugye nem voltunk együtt), minden órán mellém ült, hazakísért minden egyes nap, de soha nem próbálkozott semmivel közben... és hogy itt akart-e még valamit, vagy csak haverkodni próbált.

Úgy érzem, amíg ezekre nem tudom a választ, néha el fogok rajta gondolkozni, pedig szeretném már ha sose jutna eszembe.

És még valami: azóta már van barátom, már csak azért írom ezt, mert ettől talán sértve érezheti magát, és lehet, hogy pofátlanságnak érezné, hogy minek jövök ilyen kérdésekkel akkor már.

Szerintetek megkérdezhetem?


2013. dec. 3. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne kérdezhetnéd?
2013. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen megkérdezheted úgyis együtt jártok haza és ezek szerint jóban vagytok,akkor miért ne.
2013. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
megkérdezni megkérdezheted, max értelmes választ nem kapsz. Hasonló a cipő. Én megkérdeztem, bár itt nyilván nem annyi volt az időintervallum, és a kapcsolat is másmilyen volt, de nekem is vannak kérdéseim és engem se hagynak nyugodni...:(
2013. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak én irtam volna...nekem is nehéz volt a miértek nélkül továbblépni de megtettem.

Bennem is sok a kérdés, de én nem fogom megkeresni emiatt. Nincs értelme felkavarni a dolgokat ő már rég továbblépett és én is éppen ismerkedem. Ha nem egy helyen éltek és nem találkoztok akkor én hagynám a fenébe! Ha véletlenül összefuttok és nem van hajlandóság a beszélgetésre akkor megkérdezném amúgy nem keresném emiatt.

Pofátlanságnak szerintem nem pofátlanság. Én is írtam neki egy levelet szakitás után pár nappal, gratuláltam az új nőjéhez gondolom még a hátam mögött jött össze vele. Akkor megbeszéltük vagyis én próbáltam ő tőmondatokban felelt vagy nem is válaszolt egyáltalán úgyhogy hagyom a fenébe én is. Ha neki ennyit ért én sem fogok ezen agyalni tovább az tuti. Éretlen tacskó volt noha magát piedesztálra emelte attól még egy suttyó paraszt volt gerinctelen pritimiv kis mitugrász. :) 25/ és 23/F

2013. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

minek, szimpla idióta vagy, ha ezeket megkérded

foglalkozz inkább a mostani pasiddal 22

2013. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én már úgy vagyok vele, hogy ha megkérdezem és nem válaszol, akkor is megnyugodnék teljesen, mert részemről mindent megtettem érte, hogy kiderüljön, ami érdekel.

Inkább az a problémám, hogy ezzel nem szakítom-e fel benne a sebeket, mert én voltam az, aki szakított vele, szóval nyilván nem pozitív élmény neki ezekről gondolkozni, másrészt pedig lehet, hogy ezt félreértené, hogy miért foglalkozom ezzel ennyi idő után is és reménynek venné... ki tudja... (pedig nem erről van szó, csak szimplán szeretnék rendet tenni az életem minden területén, és azzal kezdtem, hogy megbeszélem mindenkivel az ilyen kétes dolgokat.)

2013. dec. 3. 11:48
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
lehet h felszakítod, de ha neked fontos és kell a továbblépéshez, akkor tedd meg. Az meg már az ő kompetenciája, h boldogul ezzel
2013. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is anno sok kérdésem lett volna,de úgy voltam vele,nem akarok előhozakodni ezzel(bár mi nem találkoztunk utána),minek feltépni a sebeket..Nem mindegy már úgyis ? Idővel nem akarsz majd annyira írni neki.
2013. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!