Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi lenne az a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi lenne az a társkeresős üzenet amire válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Nincs egyszerű dolga manapság egy normális srácnak, aki komoly kapcsolatot szeretne..
2013. dec. 3. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem van párom. Én is társkeresőn keresztül ismerkedtem meg vele. Egy osztálytársamnak ajánlottam az oldalt amint fent vagyok, hátha neki is összejön. Elküldött egy üzenetet, a társkereső oldal jelezte, hogy a lány akinek küldte, az megnézte az adatlapját, meg elolvasta a levelét. De nem kapott választ. Igaz a levelet kora este küldte, a lány pedig késő este megnézte az adatlapját, azóta nem volt fent. Nos eltekintve attól, hogy esetleg a lány tegnap késő este már nem akart írogatni, megkért ma engem haverom, hogy elemezzem a levelét, mi lehet vele a baj. (a hülyéje kérhette volna elküldés előtt -.-) A lényeg hogy én nem látok benne hibát. Én is hasonló üzeneteket írtam amikor még ismerkedtem.


Ti mit tudtok mondani az alábbi üzenetről?:


"Szia! :)


Gondolom rengeteg "Szia, ismerkedhetnénk" üzenetet kapsz, ezért úgy sejtem nem azt kéne írnom.


Először a képeid nyűgöztek le, gyönyörű vagy! Aztán ahogy tovább olvasgattam, megakadt a szemem azon, hogy szereted az ázsiai kultúrát és az animéket. Ennek örülök, mert én is! :) Erről beszélgethetnénk! Szerintem sok közös témánk lenne...elnézve a rengeteg zöld "Válaszaitok egyeznek" feliratot. :)


Tudom, társkereső oldal, de ha esetleg nem nyertem el tetszésed, akkor barátkozásra is tökéletesen alkalmas vagyok! :)


Nem írtál túl sokat magadról a bemutatkozásban. Van egy érzésem, hogy a tipikus sablonkérdéseket sem kéne feltennem, mivel azokat meg lehet válaszolni az adatlap kitöltésével. Egyszerűen csak reménykedem, hogy lesz lehetőségem megismerni téged! :)


Nem vagyok vallásos, de imádkozom a csillagokhoz, hogy visszaírj nekem! :)


Jó éjszakát! :)"


Sajnálom szegényt, mert nincsenek jó tapasztalatai a nőkkel. Nos lányok! (de akár segítőkész srácok is)


Ez az üzenet megérne nektek egy választ? Akár "beleegyező"-t, akár visszautasítót.

Az, hogy még nem írt neki, az jelentheti, hogy még nem tudja mit írjon vissza?

Ha esetleg párnak nem felelne meg ő a lánynak, akkor mit írnátok a helyében, hogy legalább összebarátkozhasson vele?


Az utolsóra én is fogok neki külön választ adni, de azért abban is kérném a segítségeteket felé! Köszi!

2013. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: én személy szerint nem látok problémát ebben a levélben, szerintem jól sikerült, kedves, közvetlen, mégsem nyomulós, lejön belőle, hogy tényleg figyelmesen megnézte a lány adatlapját. Én mindenképp visszaírnék egy ilyenre.

Két eshetőséget tudok elképzelni:

- A lány vissza fog írni, de épp nem volt még ideje leülni rendesen összeszedni a gondolatait (velem is előfordult, hogy elolvastam a levelet, de csak néhány órával, netán 1-2 nappal később tudtam válaszolni rá, mert el voltam havazva)

- A lány megakadt a profilképnél, nem tetszett neki, elkaszálta ez alapján a srácot, és itt ki is fújt.


Reméljük, az előbbiről lesz szó!


u.i.: Én is társkeresőztem, és a jelenlegi páromat is ennek köszönhetem :)


24/n

2013. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12: Hát én is reménykedem hogy összejön neki :) Követte az "utasításokat" amit mondtam, hogy legyen vicces hangvételű a levele, ne nyomuljon meg ilyenek, adtam neki pár tanácsot.


Mondjuk az utolsó mondat sose jutott volna eszembe xĐ "Nem vagyok vallásos, de imádkozom a csillagokhoz..." ez nekem rohadtul tetszett! :) Remélem a lánynak is be fog jönni. Jó lenne ha végre kitörne a szomorúságból a srác!

2013. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Költőnő? ***** válasza:

"Szia! Csak itt nézelődtem az oldalon, és megláttalak téged és szívesen megismerkednék veled, hogy valójából milyen is lehetsz. Esetleg többet is megtudhatok rólad? Mármint hogy miket szeretsz csinálni a szabadidődben, mik azok amiket úgy érzel hogy fontos számodra? Azért magamról is írok 1-2 szót. Szeretek jönni menni, mindig csinálni valamit. Eléggé spontánnak mondanám magam. Ha felkeltettem én is a te érdeklődésedet várom válaszod"


Az ilyeneket pl utálom mert kb 12 1 tucat

2013. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Költőnő? ***** válasza:
mmint kedves az üzenet csak épp semmi személyes nincs benne. Ctrl c, ctrl v....
2013. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!