Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki mesélje el nekem ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mesélje el nekem ennek a facebookos lájkolgatós dolognak a lényegét?!

Figyelt kérdés
Szóval, a jelenlegi barátnőm 18 és hát én nem ebbe a facebookos generációba tartozok, használom meg minden, de nem úgy élem meg. Nem vagyunk régóta együtt.. Szóval, van olyan része facenak, hogy közeli ismerősök, ahova, ha beraksz egy illetőt, látod miket like-ol meg ilyenek.. Szoktam használni, Őt is beraktam. Ez a naponta több pasinak a képét lájkolós, de nem kommentelős fajta :D Nem tudom megfogalmazni, a lényeg, hogy különböző pasik képeit lájkolgatja aktívan, emellett egyedülálló státusza van. Rohadtul nem érdekeltek ezek a dolgok eddig, mert más barátnők nem csinálták, igazából most is csak annyi, hogy nem értem :D Nem ott élem az életem, pláne nem a párkapcsolatom, mielőtt valaki ezzel jönne.. Ha valaki megértette mi a kérdés és válaszol, azt megköszönöm! Pacsi
2013. dec. 3. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem tőle kérdezed?

Lehet nem érzi még,hogy elég ideje vagytok együtt a kapcsolatban-hoz. A like meg igazából kinek,hogy! Lehet addig vagy amíg nem jön jobb de lehet csak jó ismik és tetszik neki a kép!

2013. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésből nem derült ki, hogy mióta vagytok együtt.


Ha még nem régóta, ez nem jelent semmit. Lehet, hogy még bizonytalan, hogy veled-e vagy mással.


Ámbár ha régebb óta vagytok együtt, akkor se biztos, hogy baj. Én is tapasztaltam már nem egy ismerősömnél, hogy egyedülálló státusza volt, közben meg igen sokan tudták, hogy szerelmes. Abból, hogy lájkolgatja a képeket, még mindig nem lehet sokat következtetni, előfordulhat pl. az az eset, amit 1. válaszoló mond.


Persze nem kizárt az se, hogy számára nem te vagy az igazi, na de akkor miért lennétek együtt? :-)

2013. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!