Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbol még lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. Szeptembertol ismerem. minden nap beszéltunk, azonban már ez nincs igy. maxiumum hetente 1-2x beszélunk. elmondtam neki h szertetem mint egy barátot, de azt is elmondtam, hogy valamikor jobban szeretem. az elott mindig olyna volt h osszejonnék veled, meg hogy akivel ,,kavargatok´´ annak igenjo lehet, irigyli. mostmeg oylan, hogy ha irok neki akkor nem nagyon akar beszélni, reggelente nem is koszont. eldontottem, hogy nem fogok neki irni. ha érdeklem megkeres. szerintetek ez igy jo szerintetek? 16L 16F

2013. dec. 3. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

már nem

2013. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!