Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ducibb lány szerencsésebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ducibb lány szerencsésebb lehet a szerelemben, mint egy vékony?

Figyelt kérdés

van két barátnőm, mindketten 18 évesek.


az egyik feltűnően szép, vékony, csinos ruhákban jár (mert jól áll neki), mindig ügyel a külsejére, nem tud úgy utcára menni, hogy ne nézné meg minden második fiú, szólították már le utcán, sokan írnak neki facen, sok az udvarlója.


a másiknak is egész szép az arca, de duci, emiatt nem is hord olyan ruhákat, amiket szeretne (csinos, feszülős). sok fiú tetszett már neki, de sokan visszautasították, nem kap random fiúktól bókokat, nem mennek oda hozzá az utcán, de még bulikban sem, csak nagyon ritkán, nem sminkeli magát, csak néha.


az érdekes az, hogy a ducibbnak volt már egy két éves kapcsolata, most meg egy fél éves. boldog, mindig szerelmes az adott partnerébe és azok is imádják őt, igazi, őszinte, tiszta szerelemből. a vékonynak eddig csak pár hónapos kapcsolatai voltak, rendszerint csak szexre kell a fiúknak, ritka, hogy valakivel szerelem lesz, és ha mégis, annak is vége lesz egy pár hónapon, maximum fél éven belül.


én arra gondoltam, hogy erre az a magyarázat, hogy a ducibb lány csak olyan fiúknak tetszik meg, akik nézik a belsőjét is, csak akkor jönnek vele össze, ha már szerelmesek. a vékonyra pedig először mindenki úgy gondol, hogy "na én ezt most megb*szom". és ritka a rendes srác, aki tényleg rendesen meghódítja és belé szeret.


ti mit gondoltok? lehet ebben valami összefüggés?


2013. dec. 3. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sok mindenen múlik. Lehet, hogy a vékony lány buta, mint a föld, akkor meg mégis kinek kéne hosszú távon kapcsolatra?

Ellenben lehet a duci lány is ostoba, akkor hidd el, ő se kéne senkinek sem.

A külső ideig óráig oké, de hosszú távon nem az fog dönteni, hogy ki szép, kinek vannak menő ruhái vagy sminkeli ki magát pöpec nőre.

2013. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát , nem tudom. Talán inkább az, hogy a belső tulajdonságai azok , amik miatt végül az ember beleszeret valakibe, mert az ki van zárva, hogy csak külsőségekkel meg lehet valakit hosszútávon tartani.


Nekem van 3 barátnőm.


Az első lány vékony is, szép is. Hosszú Fekete hajú, barna szemű. Olyan 165 centi magas. Viszont sokáig nem tudta legyőzni a félénkségét. Csak nem régen kezdett el próbálkozni, így csak 1 pár hónapos kapcsolata volt. 28 éves.


A másik lány is szép, vékony. Rövid Barna hajú. barna szemű, 170 magas. Volt :pár hónapos kapcsolata kettő is, volt egy 3 éves, és egy 5 és fél éves kapcsolata. Mégis mindkét pasi megcsalta és elhagyta. A legutolsó infóm az, hogy egy éjszakás kalandba keveredett egy nős pasival.

Egyébként számomra kiderült, hogy a csaj nagyon bunkó, nem is tartom már vele a kapcsolatot. 26 éves kora óta van egyedül. Most 28 éves.


A harmadik lány duci alkatú, festett mahagóni színű haj, barna szem, 175 centi magas, helyes lány. Neki 5 éve van a párja. Nagyon boldogok együtt.


Én magas 175 és duci vagyok. Inkább baba arcú, vagy szimplán átlagos, mintsem szép. Váll alatt érő, enyhén hullámos természetes szőke hajú, világoskék szemű. 24 éves koromban jöttem össze a férjemmel, 25 voltam amikor összeházasodtunk. Azóta is nagyon boldogok vagyunk. 27 éves vagyok.


Ebből csak azt lehet leszűrni, hogy hosszútávon a külsőségek nem tartanak senkit a párja mellett...ha más nincs, csak a szépség, az nem szól a végtelenségig.

2013. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!