Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ki mennyire szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ki mennyire szereti a telt lányokat? Inkább legyen egy lány telt, vagy inkább legyen vékony?

Figyelt kérdés

Vékonyat írok, direkt nem soványat. És teltet írok, direkt nem husit vagy ducit. Tudom, hogy a többség a husira és a ducira már egyből ugrik is...


A kérdés az lenne, hogy melyiket részesítik előnyben inkább a férfiak?



2013. máj. 27. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire telt.
2013. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "a férfiak", "a nők". Egyéni ízlések vannak!
2013. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát, mennyire legyen (lehet) telt? Akkor azt írd meg, mi az, ami nálad még belefér.
2013. máj. 27. 12:25
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ inkább, hogy te hogy mutatsz mellette. Mert ha 60 kg/170 cm vagy, akkor vékony való neked.
2013. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább telt legyen. :)
2013. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem lehetne a kettő között???


NORMÁL alkatú legyen!

2013. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Az a lány aki teltnek hívja magát a tapasztalatok alapján a külső szemlélő számára inkább kövér.
2013. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a lány az, akiben megtalálom azt, amit keresek, egyáltalán nem hoz lázba, hogy mennyire telt, vagy pont mennyire nem.:)
2013. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7 válaszolónak: Már vártam az ilyen kommenteket. Pontosan ezért írtam a duci helyett teltet, és nem azt hogy molett, vagy husi, vagy mittomén, mert gondoltam, hogy akkor egyből előkerülnek majd a hozzád hasonló szájkaratés nethuszárok, akik egyből ugranak is, hogy "ez nem husi, hanem igenis kövér zsírdisznó, mert aki 10 kg-val több, az már kövér, hiába is szépíted!", satöbbi, satöbb, satöbbi.


Pedig igenis van különbség a kövér és a telt között.

2013. máj. 27. 12:31
 10/21 Dörmögő válasza:
77%
7-es vagyok. Nem állítom hogy amit írtam az 100%-ban mindenkire igaz, de az emberek többségének igenis rossz az önképe.
2013. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!