Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hisztis bőgő rohamot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hisztis bőgő rohamot kapott, mert kevesebb idő jut rá a vizsgaidőszak miatt. Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Zh időszak van, jönnek a vizsgák, nagyon sokat kell rá készülnöm. Ezért mostanság, kevesebbet tudtam vele találkozni. Erre pedig kifakadt, ordibált, sírt. Jogosan vagyok megrökönyödve és gondolkodok a szakításon?
2013. nov. 29. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Jogosan.De ezért szakítani nem érdemes.
2013. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Rossz lehet neki, mert tudja, hogy most kell kihasználja az időt hogy veled legyen mielőtt rá nem jössz hogy jobbat érdemelsz. Ismerős érzés.
2013. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én tuti otthagynám a barátnőmet, ha hisztizne azért, mert sokat tanulok. Az életem fontosabb, mint egy kapcsolat.
2013. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pasi hisztirohamban tör ki? Nőtől is rossz, de férfitől... hát engem lehet az idegbaj és a röhögőgörcs kapna el, felváltva. :) Meg kellene hogy értse ( mivel a párod) hogy neked perpillanat a vizsgáid az elsődlegesek. És azt is meg kellene értenie, hogy attól függetlenül te ugyanúgy szereted, mint amikor nincs zh időszak, szimplán idő kell a tanulásra... :)
2013. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Ertsd meg ot is. csak szeret, nenezen viseli. Ki ne dobd. Ervelj vele es megerti. Mihamarabb letudod vizsgakat, johet a sok szexecske.
2013. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Cork ***** válasza:
a szakítás erős, de hogy én is pislognék az tuti. Mondd meg neki hogy szerezzen egy hobbit(ot) és kösse le magát.
2013. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy kisfiú. Kisfiúk pedig nem képesek egy nőt jól szeretni (ahogy kislányok se férfiakat). (Más kérdés hogy a kisfiúk valójában pótmamákat keresnek - így van, őneki te vagy az).

Példa erre hogy nem érdekli hogy vizsgaidőszak van, neki csak az számít hogy NEKI jó legyen. Csak magára gondol. Egy társ aki szeret és törődik veled az nem csinál ilyet, nem hátráltat tudatosan csak hogy ő megkapja amit akar. Ha tud segít, ha meg nem akkor hagyja hogy végezd a dolgod.

Úgyhogy szerintem jogosan gondolkodsz a szakításon. (Ha már most emiatt bőg akkor mi lesz ha gyereket kell majd nevelni?? 20 éven keresztül fogod hallgatni a hisztijeit?)

2013. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Próbálom megérteni, de ledöbbentett, hogy ennyire nem érti meg, hogy a suli most sokkal fontosabb. Egy fikarcnyi megértés sincs a részéről. A hisztin meg szintén nagyon megdöbbentem. Őszintén szólva, nem tudok rá most ugyanúgy tekinteni mint eddig. Egy hisztis sírós gyámoltan kisfiút látok benne.
2013. nov. 29. 12:21
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

lehet, hogy valamilyen problémája van esetleg amit nem mert meg elmondani és csak nagyobb szüksége van most a közelségedre...

... szerintem meg kéne beszelni vele , hogy miért viselkedett így , hogy mi van a háttérben

... mielőtt szakítanál egyből

2013. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, #7-es, teljesen igazad van.
2013. nov. 29. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!