Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az előző barátnőm miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző barátnőm miért keresett most fel ezzel?

Figyelt kérdés

Már több hónapja megmondta, hogy vége, utána pár hétig nem találkoztunk, aztán volt pár közös programunk, és minden olyan volt, mint régen, de akkor is azt mondta, hogy nem akarja újrakezdeni (alapból is rövid volt az egész kapcsolat, pár hónap).

Nemrég összejött az előző barátjával, és mégis írt nekem egy nagyon hosszú levelet arról, hogy mikor mit érzett irántam, mikor mit gondolt, kb olyan mint egy utólagos szerelmi vallomás.

Szerintetek mit akart ezzel? Az biztos, hogy még ezek szerint nincs túl rajtam teljesen, de vajon lenne még esélyem nála? Meg egyáltalán, miért pont most, mikor már mással van? Sőt, korábban miattam szakított a sráccal..

van értelme lépnem, lehet esélyem? Szerintem még ő maga se tudja, hogy mit akar...


2013. dec. 5. 14:31
1 2
 11/17 Költőnő? ***** válasza:

TE még nem vagy rajta túl és magyarázod innen, magyarázod onnan. Viszont ha olyan jó volt és Veled akarna lenni, akkor veled lenne. Érzelmi káosz ide vagy oda, ha én ezt szeretem, akkor nincs is jobb, mint egy hozzám hasonlóval felülni egy ilyen hullámvasútra.

De, talonban is lehetsz tartva, mert ha ez a lány nem kiegyensúlyozott, akkor hosszabb távon nem fog neki bejönni ez a fajta nyugalom és akkor persze h visszavágyik amellé, aki mellett hullámzó volt minden.

2013. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túl rajta, ez egyértelmű, és bár rengeteg lány próbál felszedni a kapcsolatunk előtt, meg azóta is, egyik se tudott megfogni úgy igazán, kapcsolatot se akartam még előtte soha senkivel, az összes csaj ugyanolyannak tűnt. És bárkivel lennék, úgyis hozzámérem és tudom ,hogy halálra unnám magam bárki mással.

Aztán jött ő, eleinte csak haverként közelítettem hozzá, aztán ugye dobta a barátját. és utána nem a szokásos ismerkedési meg randizási köröket róttuk, ő nem próbált semilyen szerepet játszani, alapból az első igazi randinkon úgy kezdte egy hatalmas mosoly kíséretében, hogy "szia, xy vagyok, és ezek meg ezek meg ezek a hibáim, és ezért meg ezért vagyok elviselhetetlen stb". Ilyet még az életben nem láttam, aztán én is ezeket mondtam el magamról, ráadásul olyan dolgokat, amik elől normális csaj menekülne. Ő meg csak nevetett egy jót. És pont ez a helyzet miatt olyan bizalmat érzek iránta, mint soha senki más irányába, neki mindent el lehet mondani, nem olyan álszenten nézi a világot mint a legtöbb ember... egy kivételesen gyönyörű lány egyébként, bármelyik pasit az ujja köré csavarhatná egy perc alatt, de mégse az tetszik benne, ahogy kinéz, ez csak sokadrangú ahhoz képest, hogy vele milyen szabadnak éreztem magam mindig... és ilyen programokban és dolgokban még soha nem volt részem, mint vele, annyira spontán volt mindig, hogy egyik ámulatból estem a másikba.. mások ehhez képest...

És ha ahhoz, hogy visszakapjam, esetleg megalázó helyzetekbe kell kerülnöm, engem az se zavar.

2013. dec. 5. 15:04
 13/17 anonim ***** válasza:
lenne még hozzá kedved vele lenni, ezek után??
2013. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne? Mire gondolsz most pontosan, mik után?
2013. dec. 5. 15:54
 15/17 Költőnő? ***** válasza:
ez mind szép és jó, de akkor most tőlünk egész pontosan mit is vársz?
2013. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Azt, hogy szerintetek vajon mi lehetett a célja ezzel, hogy írt. :)

Ha már nem akar semmit, akkor mégis miért?

Bár igaz, végülis ezt már megválaszoltátok, talonban tart...

A többit azt hiszem csak jól esett leírni.

2013. dec. 5. 16:10
 17/17 Költőnő? ***** válasza:

nahh. Akkor mégiscsak megy a szövegértés :)

nagy kő esett le a szívemről;)

2013. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!