Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnátok győzni valahogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok győzni valahogy, hogy ne kezdjek viszonyt ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Elég zavaros a helyzet, a barátommal egyszer már együtt voltunk fél évig, de az utolsó hónapban már találkozgattam ezzel a sráccal nagyon ritkán (még egy-két csók is volt), de alapvetően tanulni jártunk össze, és igaz nem volt semmi flört vagy célozgatás meg semmi, de mindketten tudtuk, hogy ez ennél több lesz.

Aztán szakítottam, és ezzel a sráccal voltunk együtt pár hónapig, bár ezt így konkrétan nem neveztük kapcsolatnak. Vele is szakítottam aztán, mert nem olyan típusú srác, akivel el tudnék képzelni kapcsolatot.

Eltelt újabb pár hónap, megint az előző barátommal vagxyok együtt, a kapcsolatunk tökéletes (egyébként tud a korábbi találkozgatásaimról), mindenben felülmúéja az elképzeléseimet, de a másik srác még mindig nem megy ki a fejemből... és mivel csoporttársam, így állandóan szem előtt van, sokszor odajön hozzám, és nagyon arra tart a dolog, hogy megint lesz vele valami, ismerem magam.

Könyörgöm, beszéljetek le erről, mert tudom, hogy ennek semmi értelme, és szeretem a barátomat, tényleg, de bárhogy is nézem, bánnám, ha a másik sráccal nem lenne semmi... de ez csak időleges, és nem is gyakran gondolnám, de ez a szenvedély, amit kivált belőlem, ezt nem tudom elnyomni sehogyse...

Nyugodtan nevezzetek r*bancnak, gerinctelennek, stb, abszolút tisztában vagyok vele, de attól még ezeket érzem, és szeretném valahogy leküzdeni ezt ... ha bárki tudna ebben segíteni, akkor az nagyon sokat segítene :((


2013. dec. 5. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdések veszik el a kedvem a párkapcsolatoktól.
2013. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen le kell ülnöd egymagad és elgondolkodni, mérlegelni, hogy mit akarsz.


Ahogy írod: most mindenben felülmúlja az elképzelésedet a jelenlegi párod. Akkor kizártnak tartom, hogy csak a szex miatt kéne a másik. Ha ezzel jó a szex, miért kéne a másik? Újsonságra vágysz? Hát tegyél érte te is a jelenlegiben, dobjátok fel valamivel, még extrább legyen a kapcsolat.

Ha nem megy? Akkor se dugj félre. Tisztességesen mondd el ekkor a jelenlegi párodnak, hogy becsapni sem akarod sem őt sem magadat és ezért véget vetsz ennek. De ha nem jön be a másik utána, akkor már ne gyere vissza a jelenlegihez. Ne csinálj se gget a szádból.

2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem győzlek meg


a bensődben kell élnie a lelkiismeretednek

2013. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne tedd meg
2013. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogunk tudni lebeszélni, mert neked időnként elkezd nagyon viszketni odalent és az egód is kielégülésre vágyik. Ez ellen nincs gyógyír. Mindig ilyen leszel.
2013. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

OStoba egy kérdés, és te is az vagy.

Vagy meg tudod állni vagy nem.

2013. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló.. ugyanez van nálam is..


Azt mondtad nyugodtan, háát r*banc.

2013. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted a barátodat. Ne hazudj!
2013. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hogy mondhatod, hogy szeretd a baratoat, ha kozben masra gondolsz? Ilyen nem letezik! Ne legy onzo, hagyd, hogy a baratod olyan lanyt talaljon akit megerdemel. Te meg menj, es probalkozz a fene nagy szenvedellyel. Mivel a hormonok beszelnek beloled (azon belul is a PEA) masfel evig akar jo is lehet, aztan meg majd bilibe log a kezed. De nem baj, talan addigra megersz egy olyan kapcsolathoz, ahol nem a nemiszerved diktal. ( a mihez tartas vegett: lany vagyok, nem egy himsoviniszta bunko)
2013. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits a barátoddal és gyere össze az új sráccal, nincs ebben semmi bonyolult.én is hasonló szituban voltam, én a szenvedélyt és a szerelmet választottam a megszokás helyett. lezártam a régit és elkezdtem az újat nem mondom hogy könnyű volt ez a döntés, de nem kellett tennem. Én is sokat vacilláltam, de egyszer élünk. Én nem bántam meg.
2013. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!