Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek is fura lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is fura lenne, vagy csak szerintem az?

Figyelt kérdés

Barátomék a környékükön szerveznek szilveszteri bulit. Jobban mondva inkább a haverjai,mint ő.

Eddig úgy volt,hogy csak ez a baráti kör megy, meg a többieknek a barátnője, már akinek van.

Ma meg hallottam, hogy ezt beszélték, a barátom meg idegesen azt mondta a többieknek, akik hívtak még más idegeneket is, hogy "miért kell annyi idegent odahívni, ráadásul mind fiúkat, nem arról volt szó,hogy lányokat hívunk, erre meg ti mind fiúkat hívtatok"

Nem tudom, miért baj egy fiúnak,akinek van barátnője,hogy a buliban majd nem lesznek lányok?!

Kicsit rosszul esett ez...

Ti mit gondoltok, eltúlzom?


2013. dec. 5. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
amúgy bocsi, a kérdésbe a "lenne" szó nem igazán kell...
2013. dec. 5. 17:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, fura. Engem is elgondolkodtatna. És rosszul venném, de nem verném ki a hisztit. Elmennék én is egy buliba a barátnőmhöz, ahol lesznek fik és kész. Kvitt a dolog.
2013. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fiúk*
2013. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen csak úgy teljesen más,hogy elmész aztán ott lesz aki lesz.

Ő meg beleszól,hogy hívjanak már lányokat is...:/

2013. dec. 5. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, hát így igen más.

Az a baj, hogy olyan jó a kérdés, hogy nem tudok ötletet adni. Ha a helyedben lennék megvárnám a szilvesztert és lesz ami lesz, de egyébként is van még pár hét addig, még változtathatnak.

2013. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar megcsalni vagy ilyesmi (bár ez is benne van). Ez már inkább ilyen divat dolog vagy hogy mondjam, mert egyesek szerint égő a kan buli.

De mondjuk tényleg furcsa, h valakinek barátnője van és pont az illető kezd panaszkodni emiatt...

Nem ismerem a barátodat, de csak nem akkora idióta, h majd úgy akar megcsalni, h te is ott vagy.

2013. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!