Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudná nekem magyará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Osztálytársam egy srác, aki nagyon jól néz ki, kedves, aranyos, jófej... Minden jót el tudok róla mondani. Sportos, és gitározik. Olyan álompasi szerű... Mégsincs barátnője. Mi hibázhat benne, hogy nincs barátnője, és még nem is volt? Valahogy nem tudom elképzelni.És nem arról van szó, hogy nincs elég kapcsolata lányokkal, mert körbeugrálják. Talán 15 évesen még nem elég érett? Én idősebb vagyok nála egy évvel (ami nem sok) de mégis tátott szájjal nézem...
2013. dec. 5. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy meleg? :)
2013. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugye?? Nekem is ez tippem, de nem akarnám elhinni.
2013. dec. 5. 18:43
 3/4 anonim válasza:

Azért mert nem volt még barátnője, nem jelenti azt, hogy meleg lenne.

A páromnak sem volt barátnője 18 éves koráig. Akkor ért meg rá, addig más dolgok érdekelték.

Egyébként pedig kérdezd meg, hogy miért nincs barátnője. Persze ne számonkérően csak úgy finoman. :)

2013. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom róla elképzelni, hogy mi lehet az ok, mert szerintem érett. Egy ilyen srácnak én is szívesen lennék a barátnője,még ha fiatalabb is, mert tényleg ő az, akire azt tudom mondani, hogy milyen rendes, főleg ahhoz képest, hogy mennyire jól néz ki.Mert általában ebben a közösségben aki jól néz ki, az bunkó is , és csak a külsőség érdekli.
2013. dec. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!