Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Igaza van? Hagynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Igaza van? Hagynom kéne?

Figyelt kérdés

2 évet jártam a barátnőmmel, 4 hónapja szakítottam vele elég idióta módon (Facebookon megírtam neki csak annyit hogy vége van, és letiltottam) Nekem 1 hónapja van más barátnőm, tetszik meg minden, de nagyon sokat gondolok az exemre, aki viszont hallani sem akar rólam. Próbáltam vele beszélni, azt mondta felejtsem el, a telefonomból töröljem ki a számát, mert amikor ő akarta megbeszélni és választ kapni a miértekre, én nem hajlottam rá, és most már késő, hagyjam őt békén.

Mit tegyek? :(

20F


2013. dec. 5. 18:49
 1/6 Dwight Schrute ***** válasza:
hagyd békén
2013. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd békén
2013. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
IDIÓTA módon? örülj neki hogy még nem dugott le a torkodon egy 19 cm kést. amúgy komolyan: dobd a bnőd, mond meg neki hogy sokat gondolsz rá (azt ne hogy miatta dobtad a nőt, rosszul esne neki)
2013. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 évesen képes voltál ilyen módon lerendezni egy két éves kapcsolatot? Én lennék az exed helyében, udvarolhatnál 50 éven keresztül folyamatosan, akkor sem érdekelnél már.
2013. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-essel értek egyet. Komolyan gondolod, hogy ezután az ex szóba állna veled?


Ja és ha a másik hozzászóló javaslatára szakítasz a mostanival, lehetőleg férfi módjára tedd.

2013. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A.R. ***** válasza:
Hahahahahah hát megérdemled :DDD
2013. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!