Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted kinek van igaza? Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt. A fogamzásgátló gyógyszeremet az első perctől kezdve én intézem és veszem. 3 hónapja mondtam neki, hogy beleszállhatna mert közös érdek mégis csak ez az egész. Akkor beleadott. (volt egy pár hónap míg nem szedtem akkor meg nem akart óvszert venni). Most ismételten kértem hogy szálljon bele, erre kiakadt hogy ha elmegyünk valahova ott ő rendezi a számlát én ennyivel tudnék hozzájárulni a kapcsolathoz ha ezt CSAK én veszem. Az egész úgy jött le mintha anyagias lennék, közben soha semmit nem szoktam vetetni vele.

Egy tény hogy mikor húzta a száját mondtam akkor abbahagyom és nincs szex, amit szintén félreértelmezett. A lényeg hogy most nem is a pénz miatt, hanem a hozzáállása miatt olyan rossz szájíz van bennem. Nálatok ez hogy működik? én 26 ő 42


2013. dec. 2. 09:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Közös kassza,közös számla,két kártya,így teljesen mindegy melyikőnk váltja ki amikor gyógyszertár felé megy. (fizunk is kb azonos)


Azon még nem gondolkoztál,mit keres egy 42 éves egy 26 éves mellett?

2013. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kezdetektől a barátom fizette a gumit is, meg a gyógyszert is, mert neki van munkája, nekem jelenleg még nincs, de majd ha lesz, akkor elvileg felesben fizetjük. (Bár akkor már közös lesz a kassza, szóval ez sem kérdés.) Ez azért attól is függ, milyen az anyagi helyzete neki és neked. És ha minden mást ő fizet, akkor nem csinálnék ebből gondot. 22L
2013. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Közös kasszából rendeztem azt is, úgy mint minden mást, ami közös kiadásnak minősül.
2013. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy korkülönbséggel mit csodálkozol? Más a gondolkodása, mert idősebb, ennyi.
2013. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt!
2013. dec. 2. 09:32
 6/46 anonim ***** válasza:
Nos, nekem mindig egyértelmű volt, hogy az en gyógyszerem, en veszem meg. Mondjuk nekem nem csak fogamzásgátlás miatt kell, tehat ha nem lenne senkit is szednem, úgyhogy ez sosem volt kerdes.
2013. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
persze ezek után odaadta a pénzt, ami nem fogadtam el ezek után.
2013. dec. 2. 09:33
 8/46 anonim ***** válasza:
59%

Nem éltek együtt. Ha valahova elmentek, ő rendezi a számlát. A fogamzásgátlót te fizeted.

Hol itt a probléma?????????????????????????

2013. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
63%
Tehat végülis hisztiztel, célt ertel, aztán visszaleptel. Ennek pontosan mi értelme volt?
2013. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
nem hisztiztem. kértem. ennyi.
2013. dec. 2. 09:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!