Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofánvágtam a tesóm barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofánvágtam a tesóm barátnőjét. Jogos volt?

Figyelt kérdés
Egy buliban voltam, amikor hirtelen észre vettem a tesóm barátnőjét. Együtt vannak két éve. Az öcsém nagyon szereti erre a csaj egy másik pasival smárolt. Majd le is akartak lépni mire szóltam a haverjaimnak h a srácot küldjék el. Én beszélni akartam a lánnyal h mégis mi ez. Erre nekem akart jönni h mit képzelek és el ne merjem mondani a tesómnak. Itt elborult az agyam és pofonvágtam. Rosszul éreztem emiatt magam és most egy nőket verő szemét vok?:( 21 f.

2013. dec. 5. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint teljesen jogos volt. Persze azért rendszert ne csinálj belőle.
2013. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 QueenRavenna ***** válasza:
Jól tetted, hi5!
2013. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Terjesszük fel a kérdezőt, a Magyar Köztársasági Érdemrend Tiszti Keresztje Polgári Tagozat érdemrendre!
2013. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy megérdemelten kapta tőled a sallert. Igaz, hogy nőket nem illik bántani, de ilyenért.

Mindenesetre én beszélnék a helyedben az öcséddel. Tudom, hogy ilyen dolgokba nem jó belemászni, de akkor is. Vegye már észre, hogy kivel van.

2013. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nőket nem illik megütni, de ugyebár itt nem is egy nőről beszélünk, hanem egy cafkáról.
2013. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

"szóltam a haverjaimnak h a srácot küldjék el"


A bátor, lovagi jellem.

2013. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom hogy valóban nem szép dolog megütni egy lányt de ezt kivételesen jól tetted.

Én öcsém is nemrég jött össze egy helyes bombázóval, öcsémmel az a baj hogy nem nagyon jár el sehová, ő inkább túrázni, kirándulni, fotózni szeret meg ugye időnként a haverjaival összeülnek házibuliba, kerti buli stb... Az én öcsém is nemrég ismerte meg a barátnőjét nyáron jöttek össze, öcsémnek az első nője, nagyon önbizalom hiányos és kövér is de nem csúnya mert néhány öcsémmel egy idős barátnőm már mondta hogy szerintük nagyon jó képű és mondták hogy ha nagyon akarja akkor sikerülne nőt szereznie magának. Persze öcsémnek összejött mert az élet úgy hozta hogy a buszon egymás mellett ültek és a csaj bealudt öcsém mellett és véletlen telibe öntötte az öcsémet az üdítőjével. Akkor ugye a csaj megtörölgette meg minden, de amikor kiömlött az üdítő öcsém ijedtében meg reflexből kiverte a lány kezéből akinek a pulcsijára ment akkor épp rossz idő volt így öcsém az övét adta oda hogy hazatudjon menni, cseréltek számot és akkor utána cseréltek pulcsit is, öcsém zavart volt de a csaj hálás volt neki így meghívta őt egy helyre hogy beszélgessenek ott már sima ügy volt minden.

Az öcsém nagyon megszerette a lányt, szeretet hiányos, hihetetlen hamar képes szerelembe esni így végül 20 évesen megérdemli azt a lányt mert tényleg amennyit küzdött a lányokért régebben és mindig keserű vége lett a dolgoknak így örülök meg mindenki hogy végre boldog lehet :)

Persze a csajnak esze ágába sincs megcsalni az öcsémet, pedig bombázó a pasik mennek utána, de tiszteletben tartják hogy a csajnak van barátja így békén hagyják őket csak ugye a kísértés agy és én is ettől félek hogy a csaj félrelép. Ha öcsémet megcsalja akkor tuti hogy teljesen magába fog zuhanni már elég sokat fogyott is mert ugye a csaj motiválja őt, lement 100 kiló alá a súlya, jobban is érzi magát de ha csalódni fog a lányban akkor tuti hogy bánatában megint teljesen bezárkózik és akkor tuti hogy visszahízik.

Én is megütném a csajt igaz nő vagyok de a bátyánk tuti kicsinálná.

2013. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
JOGOS. En tudod mit csinaltam volna? a buli utan szoltam volna a tesomnak hogy ez tortent de ne csinaljon hulyeseget, hanem kerjen meg egy lanyt ismerost hogy jatssza el a ribit es en felvennem telore ahogy smarolnak egy kocsmaban. majd megmutatnam a baratnojenek...
2013. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én akarnék ilyen testvért:) szerintem igazad volt.


27/N

2013. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!