Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ezek után elhagyja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Mar lassan 3 hónapja, hogy nap mint nap beszelunk találkozhatunk, de meg a mai nap is idot ker , hogy el tudja hagyni a barátnőjét akivel 5 éve van együtt és nem tudja, hogy hogyan szakítson vele. Volt mar olyan is hogy egy helyen voltunk es inkabb az en társaságokban volt mint a baratnojevel! Ez mar sztem nyomos ok arra, hogy jobban szeret velem lenni es a masik csak szimpla megszokás, bevallotta azt is hogy nagyon sokat érez. Nemtudom, hogy meg mindig kitartsak e mellette vagy lépjek ki ebbol az egészből!
2013. nov. 1. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy szereti a barátnőjét és téged csak kis felüdülésnek tart mellette ha szeretne akkor már rég elhagyta volna a barátnőjét érted
2013. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem Te a tartalék tartalékja vagy

vagy adj neki egy fix időpontot a szakításra

vagy hagyd a fenébe /szerintem az utóbbit tedd/

2013. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer mar megmondtam, hogy befejeztük egy hetig nem is beszéltünk majd egy het utan talalkoztunk es nagyon rosszul nézett ki alig aludt gyomra fajt, es ujra elkezdtünk talalkozni megint minden rendben volt. Amióta megy koztunk ez a dolog rengeteget fogyott az ideg tol, sztem megviseli es lehet h tenyleg csak tobb ido kell neki?! Sajnos en nagyon szeretem es nagyon lennek vele
2013. nov. 1. 12:52
 4/4 anonim válasza:
100%
én csak azt a lányt sajnálom akivel 5 éve együtt van...
2013. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!