Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan szerencsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan szerencsés lennék, hogy őszinteségemmel eszemmel, kedvességemmel, aranyosságommal szereztem csinos jó nőt?

Figyelt kérdés
Ismerősök mondják, hogy piszok szerencsém van, mert hogy elég kövér vagyok, meg csúnya is meg önbizalomhiányos, férfiatlan, határozatlan, viszont ilyen jó tulajdonságokkal rendelkezem, csak állítólag ezek a tulajdonságok nem kellenek a nőknek. De mégis szereztem elég szép csinos nőt.
2013. dec. 5. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
cool story bro
2013. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemmondod?
2013. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál, az nem éppen őszinteségről tanúskodik. Ha mégsem kamu az egész, akkor v gazdag vagy, v nagyon pofára fogsz esni.
2013. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy az egybe olyan vagyok mint te és még sincs barátnőm :(

Nem tudom hogyan csináltad mert én már akkor bepánikolok ha egy idegen csaj rám mosolyog bár ha ismerős akkor semmi gond nincs, sőt a munkahelyemen vagy ha olyan helyen vagyok ahová általában gyakran járok akkor sincs gond ha mosolyogva köszönök rá egy idegen lányra. De ha az utcán vagy hivatalos helyen vagy buszon szemezek és rám mosolyog egyből bepánikolok elrántom a fejem és utólag meg dühöngök hogy én idióta barom.

Baromi szerencsés vagy, ha tényleg ennyire szeret a lány meg te is szereted őt akkor barátom nagyon becsüld meg. Csak azért mondom mert én is összejöttem már egyszer egy helyes lánnyal igaz ő is picit duci volt de arcra egy bombázó meg hát úgy is öltözködött semmi baj nem volt vele, kedves, volt, elfogadott de én marha nem becsültem meg, akkor fontosabbak voltak a haverjaim, akkor fontosabb volt a hobbim a szerelés, a fotózás stb... Nem becsültem meg igaz picit messze laktunk egymástól de hétvégenkénti találkozó sima úgy volt de elhanyagoltam tojtam rá erre tessék elvesztettem.

Szóval becsüld meg barátom mert szerintem ilyen nőt nem fogsz még egyszer találni.

2013. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik. Mi az az elég kövér? A nődnek meg gondolom így tetszel.
2013. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as

Gazdag abszolút nem vagyok és remélem nem fogok pofára esni, már 1 éve velem van és tényleg őszintén szeret úgy érzem.

Tényleg olyan ritka dolog lenne ez??

2013. dec. 5. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h csak te tartod magad csúnyának, és valójában jól nézel ki. De az biztos, h nem szóról szóra igaz, amit írtál.
2013. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es ha akarod küldök képet magamról
2013. dec. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!