Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy a barátnőm tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a barátnőm tetszik a nevelőapjának?

Figyelt kérdés

A fater nagyon utál. Akkor szól be, amikor tud, ha teheti megaláz. Mindig olyan helyzetet próbál teremteni, amiből én jövök ki szarul. A barátnőmnek is mondogatja, hogy minek találkozik ennyit velem (amikor csak hétvégente szoktunk).

Mással nem tudom magyarázni az utálatát, hiszen én mindenkivel ki szoktam jönni, mindenkivel tisztelettudóan viselkedek, lehet velem beszélgetni, szinte bármilyen témáról.

14 éves kora óta lakik velük a fater, barátnőm már akkor mutatós csaj volt, most 20 éves.


2013. dec. 6. 09:32
 1/4 GentLnazi ***** válasza:
Ez is lehet vagy csak irígy...,ettől eltekintve szánalmas ,még akkor is az lenne ha benned lenne a hiba...amit ugye nem zár hátunk ki ,de ha ilyen rugalmas ember vagy akkor nem hiszem h veled lenne s baj.
2013. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy bennem is van hiba, de attól még bánhatna velem normálisan, főleg hogy ritkán megyek oda (mostmár)
2013. dec. 6. 09:39
 3/4 GentLnazi ***** válasza:
Mondom,hogy sehogy se normális a viselkedése.Kérdezz rá,hogy mi baja veled.
2013. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kérdeztem, állította, hogy semmi, ő nagyon bír engem..
2013. dec. 6. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!