Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik osztálytársam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik osztálytársam nagyon tetszik nekem de nem tudom hogyan udvaroljak neki hisz külsőre nem a legjobb srác vagyok, régen több időt lehettünk voltunk eggyütt majdnem össze is jöttünk. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Szerelem,udvarlás

2013. dec. 5. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tessék túljutni azon a "majdnem"-en!
2013. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mond azt hogy én vagyok justin és már veled is lesz :D
2013. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most nem az a fontos, h úgy nézz ki mint egy görög isten (persze az +pont lenne)

hanem, hogy legyél vele kedves, figyelmes, próbálj meg vele beszélgetni minél többet

viccelődj, hülyéskedj (attól függ, hogy mire vevő, mi tetszik neki) mosolyogj rá, éreztesd vele, hogy tetszik neked, bókolj neki stb

ha egyszer már majdnem összejöttetek akkor most össze is fogtok jönni:)

házi nyúlra nem lövünk.. de ha nagyon tetszik akkor hajrá:)

2013. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!