Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiu akibe bele szeretem nagyon jó barátok vagyunk már régóta de én soha nem akartam töle semit.

Figyelt kérdés
Ő neki már régóta tetszek és szerelmes iss belém! Mult héten összejötünk és akkor jötem rá hogy szeretem azt mondta nagyon szeret engem sőt imád elmondta legalább 100-szor meg hogy ne szakicsak vele. Volt egy kis fére értés és össze vesztünk és Rögtön szakitotunk iss. Megkérdeztem töle más nap hogy járunk e mert én azt hitem igen és azt mondta nem ,mert hogy neki ez sok hogy dolgozni a kell meg stb... de nem hiszem hogy ez az oka.A kérdésem hagyam ne foglalkozak vele vagy mit csináljak ? Jah és nem lehet velenormálisan beszélni!!!
2013. dec. 6. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Kérj tőle egy helyesírási szótárat Karácsonyra!
2013. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megbánthattad akkor,ha nem lehet vele normálisan beszélni.Ha nem komoly dolgon vesztetek össze,akkor szerintem mindenképp próbálkozz nála.Az is lehet,hogy egy kis idő kell neki.De ha azt mondja,hogy hagyjuk abba,akkor sajnos oda mindennek.Remélem azért helyrejön ;)
2013. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A helyesírásodból 10-re tippelek
2013. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

de hát még alá is húzza a szövegdoboz...!!!

azt díszítősornak nézitek???

édes istenem...

és elvileg ezek az emberek biztosítanak majd nekem nyugdíjat...

2013. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Burszán Dénes válasza:
Legyél a rabszolgája.
2013. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!