Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitas utan van egy hatar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan van egy hatar ahol meg kell alni a kiborulasal mert maradando depressziohoz vezethet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom.
2013. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
talán amikor már a levágott körmödet gyűjtögeted és az ex kukájában kutakodsz.
2013. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Primitiv.
2013. dec. 6. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem primitív a 2-es hozzászóló. A szomorúság és a levertség normális szakítás után, de ha maradandó depressziót okoz, az beteges és kezeltetni kell. Tudni kell túllépni, felfogni hogy vége, és nem engedni hogy a sértett büszkeség vagy akármi miatt oda süllyedj, hogy az határozza meg az életedet hogy szarul érzed magad mert kidobtak.
2013. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat a stilusa mindenkep alpari,sajnalom mar hogy kerdeztem.
2013. dec. 6. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:

mi van ma? a kerdezok ma a legnagyobb trollok, nem a valaszolok :)


kerdezo, nyugalom. a kettes nem volt se alpari se tulzo. igy is meg lehet elni a szakitast. viszont a kerdesedben benne van a valasz is: igen, van egy hatar ahol meg kell allni a kibodulassal. de azt mar neked kell tudni, hogy hol van ez.

2013. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem baj, hogy szid és alpárit írok, erre vagyok jó!

Gyere babe, engedd ki rajtam a dühödet, jót fog tenni! Tudom, hogy magad alatt érzed magad, gyere boxoljunk egyet, jobban fogod érezni utána magad!


Szóval, van kedved menetre?

2013. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tul messze vagy,nem eri meg a faradsagot :))))))))
2013. dec. 6. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogynem, megéri, főleg nem is tudod merre vagyok! ne add fel ilyen könnyen! gyere, kicsit provokálj, kicsit légy ideges, kicsit engedd ki a dühödet!
2013. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!