Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak olyan fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan fiúk, akinek nagyon régóta nincs barátnőjük, de nem is keresnek, akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyet ismerek. Huszonsok-éves srácok, és vagy évek óta, vagy soha nem volt barátnőjük.

Sőt szerintem komoly barátnőjük soha. És ezekért a fiúkért általában epekednek lányok, akiket végül ezek a fiúk lepattintanak.

Van itt ilyen fiú, aki ezt olvassa? Mi van a fejetekben?

Esetleg más is tapasztalt ilyet? :)


2009. nov. 22. 20:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
csak mimózák (vagyunk) kezdeményezni:) de ha egy csaj az ölünkbe veti magát, akkor minden megtörténhet.
2009. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem találunk magunkhoz illő lányt (legfőképp a belsőre gondolok)... hiszen szép mindenki lehet, de értékes már annál kevesebben.
2009. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
én képtelen vagyok szerelmes lenni... és ez egyébként elég szar érzés.
2009. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Van! Kb. mintha csak rólam írtad volna ezt az egészet.

Kifejezetten jóképű, magas fickó vagyok, nagyon sok lánynak tetszem, ezért sokan furcsállják, hogy nincs barátnőn.

Nos, bár a külsőm nem ezt tükrözi, de nem vagyok egy nagy dumás csajozógép, kicsit nehezebben oldódom, emellett eddig jól éreztem magam komolyabb barátnő nélkül, mert nem akartam lekötni magam(persze azért főiskolai időszak alatt, na meg előtte is volt egy-két kisebb egyéjszakás kaland), de tartósat nem akartam, meg amint írtam nálam a kezdeti lépés nehéz, nehezen szánom rá magam a kezdő lépésre, ilyen téren kicsit tesze-tosza vagyok.

Mindenesetre mostanában már kezd azért hiányozni, hogy legyen mellettem egy lány-nő, így lehet feladom a "magyányos farkas" formulát, már csak kellene találno egy szép és aranyos lányt aki illik hozzám.

22/F

2009. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
meg hát kevesen vagyunk olyan magabiztosak (vagy egoisták?) mint a 20:28-as
2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 kolosszus22 ***** válasza:
Előzőnek!Pusztán tisztában vagyok a külsőmmel, de a nők terén ettől függetlenül nem vagyok olyan magabiztos, különben nem írtam volna ide!
2009. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Még középiskola negyedikben olyan is előfordult, hogy nagyon szerettem egy lányt, ő is szeretett engem, minden randi tökéletes volt, aztán amikor annyit kellett volna mondanom, hogy szeretlek, többet nem kerestem. Azóta megbántam, de tudom, hogy ugyanolyan esetben megint ez lenne, félek a kapcsolatoktól, nem merem lekötni magam.
2009. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
hát aki kifejezetten jóképűnek tartja magát biztos van önbizalma, hiszen a szépség teljesen szubjektív dolog... ezért én sem mondom magamra hogy kifejezetten szép vagyok, pedig nem vagyok olyan bányarém.
2009. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
nekem lassannégy éve nincs. És nem az hogy nem keresek. De nem vagyok megőrülve hogy jaj csak legyen már valaki. Majd jön ha itt lesz az ideje. nem zárkózom el senki elől.
2009. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Sajnos magamra ismertem,régóta nincs komolyabb kapcsolatom,pedig nagyon szeretnék,bár mostanában lazább sem volt.Pedig sok csajjal összejöhettem volna már akár csak egy alkalomra is.

Nekem magammal van bajom,fejembe vettem hogy amíg nem tudok változtatni a problémámon addig nem akarok ismerkedni senkivel lényegében,lehet hogy ez hülyeség de ez van.Ez miatt el is szalasztottam utoljára egy olyan lányt aki nagyon tetszik.

2009. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!