Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres mindenki a saját "színvonalának" megfelelő partnert, a lúzerebb csajok/pasik miért nem lúzer pasit, illetve nőt keresnek?

Figyelt kérdés
Nem értem egyeseknek a nagyravágyását, szerintem, ha mindenki a saját "szintjén" keresgélne, tuti megtalálná a párját, ez megoldás lehetne a magányosok problémájára! Szerintetek?
2011. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ez nem a te problémád, amúgy meg szarok rá
2011. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
2011. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésedből ítélve egy magányos, barátnő hiányos, elkeseredett ember vagy. Nem mi tehetünk róla, hogy nincs párod :D
2011. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 MákosLajos ***** válasza:
94%
lúzerek? te aztán nagyon menő lehetsz :D atya ég ezt a besorolást vmi amerikai filmben láttad? :D
2011. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mindenkinek lehetnek álmai! Attól még, hogy egy csaj/pasi lúzer attól még vágyhat jobb pasira/nőre! Még egyedül lenni is jobb mint olyannal akit nem szeretsz igazán!
2011. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
Ez miért érdekel annyira? Vagy csak azért, mert neked nincs barátnőd, azt irigykedsz azokra a fiukra akiket te "lúzernek" tartasz mégis jó csajaik vannak? Vagy mi?
2011. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 BubblePrincess válasza:
Mert akkor túl egyszerű lenne az élet .. :) És az ellentétek vonzzák egymást ..:) Csak ezért ..:)
2011. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem valahol igaza van a kérdezőnek. Hány olyan látni, hogy pl egy 120 kg-s tohonya srác nyomul a modell szépségű lányokra és még neki áll följebb ha nem jön össze.

Nem az a baj, hogy jobbról álmodik hanem, hogy olyasmit vár el a másiktól amire ő nem hajlandó.

2011. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a kérdezőnek valamennyire igaza van. Hogyha egy srác, aki nem tartja magát sokra, folyton a kis cicababákat akarja meghódítani, akkor ne nyavajogjon, hogy nem jön össze neki egyből, és minden nő egy ribanc. Aki nagy fába vágja a fejszéjét, viselje emelt fővel a sikertelenségét, vagy ha nem jön össze válasszon kisebb fát..
2011. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én most nem értem...a lúzer se örökké marad lúzer, és a nem lúzerből is bármikor lehet lúzer. Szerintem amúgy meg K*va mindegy mindenki próbáljon meg boldog lenni ami amúgy igencsak nehéz ebbe a világba. Ráadásul szintezve van a társadalom ami rengedeg hátránnyal jár rasszizmus stb..:) de ez most nem ide tartozik. Amúgy meg szerintem senkinek nincs ráírva a hátára, hogy hova is illik a lúzerhez vagy a nem ahhoz..:S m1.
2011. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!